Põhisisu algus

Märtsis meelitasid vaatajaid telerite ette enim kaks kanget meest ja „Radar“

06.04.2019

Värske kevadise telehooaja algusega tõusid Elisa järelvaatamise edetabeli paremikku mitmed uued telesaated nagu „Kaks kanget Sovetistanis“ ja „Meie aasta Aafrikas“. Filmilaenutuses võidutseb jätkuvalt Oscariga pärjatud „Täht on sündinud“.

Elisa TV-teenuste valdkonna juhi Silver Soomre sõnul on kevadise telehooaja algus alati populaarne, sest juba tuntud saated ja uued üllatajad meelitavad telerite ette rohkelt silmapaare. „Uut hooaega alustas kõrgelt kahe kange, Margna ja Jõekalda alati huvitav reisisaade ja uue üllatajana on teletopis „Eesti muusika karikas“, mis laulurahvale omaselt leidis oma sihtgrupi kiirelt,“ sõnas Soomre.

Enim vaadati märtsis Kanal2 uurivat saadet „Radar“. Kodumaistest seriaalidest oli populaarseim „Pilvede all“, millele järgnes „Kättemaksukontor“.

Filmidest olid Elisa Elamuse järelvaatamises kõige populaarsemad laste- ja koguperefilmid „Jääaeg: Kokkupõrge“, „Autod“ ja „Rapuntsel“. Teiste seas oli menukas lisaks veel ka kodumaine põnevus- ja draamafilm „Tuliliilija“, kus peaosas Ingrid Isotamm ning Hollywoodis karjääri tegev Johann Urb.

Videolaenutuse edetabelis kasvatasid jätkuvalt populaarsust kinolinalt koduekraanile jõudnud eestlaste vaieldamatud lemmikfilmid „Täht on sündinud“ ja „Bohemian Rhapsody“, mis võidutsesid ka aasta algul jagatud mainekal Oscarite gaalal. Teiste linateoste seas jõudsid videolaenutuse edetabelisse Harry Potteri võlumaailma avardav „Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd“ ja PÖFFil Eesti publikuni jõudnud „Lesed“, kus neli tugevat naist otsustavad võlakoorma kergendamiseks kuritegevuslikust maailmast lahendust otsida.

Lisaks filmidele elavad vaatajad kaasa ka armastatud Eesti teleseriaalidele. “Hiljuti teenusesse lisandunud Seriaalimaailm pakub Seriaali valikul klientidele eksklusiivset võimalust vaadata Eesti tippsarjasid enne kui need jõuavad tele-eetrisse. Näiteks vaadati märtsis enim “Kaks Kanget Sovetistanis” tuliuue hooaja osi, mis tele-eetrisse veel jõudnud ei olnud,“ sõnas Soomre. Seriaalivalik on kuutasuline seriaalimaailm, kus lisaks eksklusiivsisule leiab klient oma lemmiksarjad hooaegade kaupa ja täiesti reklaamivabalt! Seriaali valiku sisu on pidevas muutumises - vähemalt kord kuus lisandub sinna populaarseid kodumaised ja välismaiseid telehitte.

Märtsi järelvaatamise telesaadete TOP:

 1. Radar – KANAL2
 2. Kaks kanget Sovetistanis – TV3
 3. Pilvede all - KANAL2
 4. Pealtnägija - ETV
 5. Kuuuurija - KANAL2
 6. Meie aasta Aafrikas - KANAL2
 7. Kättemaksukontor - TV3
 8. Selgeltnägijate tuleproov - TV3
 9. Roaldi nädal - KANAL2
 10. Eesti muusika karikas - TV3

Märtsi filmide TOP:

 1. Jääaeg: Kokkupõrge - TV3
 2. Autod - TV3
 3. Rapuntsel - TV3
 4. Tarzani legend - KANAL2
 5. Suitsiidisalk - KANAL2
 6. Tüdruk rongis - TV3
 7. Kättemaks kõrgetel kontsadel - TV3
 8. King Kong - KANAL2
 9. Reis 2: saladuslik saar - KANAL2
 10. Tuliliilia - TV3

Märtsi videolaenutuse TOP:

 1. Täht on sündinud
 2. Bohemian Rhapsody
 3. Robin Hood
 4. Imelised 2
 5. Fantastilised elukad: Grindelwaldi kuritööd
 6. Tüdruk Ämblikuvõrgus; See, mis ei tapa
 7. Varaste kuningas
 8. Venom
 9. Lesed
 10. Elu Hammasratastel
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!