Põhisisu algus

Lihvi oma võõrkeeleoskust: Elisa Raamatus saab nüüd lugeda ka ingliskeelseid raamatuid

21.09.2020

Elisa Raamat on juba aastaid pakkunud raamatusõpradele laia valikut eestikeelset kirjandust, kuid hiljuti lisandus sellele ka terve virtuaalne riiulitäis ingliskeelseid raamatuid.

See on suurepärane uudis kõigile, kes naudivad originaalkeeles raamatute lugemist või soovivad arendada oma keeleoskust.

Ingliskeelne raamatuvalik on lai ning meelepärase raamatu võiks leida igas vanuses lugejad. Valikus on eelkõige tuntud kirjandusklassika – nii saab ammusest ajast teada-tuntud looga taas tutvuda, kuid seda uues võtmes.

Lastekirjandusest leidub palju muinasjutte, näiteks „ The Little Mermaid “, aga ka pikemaid jutustusi ja romaane, nagu „ The Secret Garden “. Lastekirjandust ei peaks pelgama ka täiskasvanud, sest just need lihtsamas keeles ja enamasti tuntud süžeega raamatud on suurepärased abilised algajale keeleõppijale.

Kui inglise keel probleeme ei valmista, saab asuda järgmiste raamatute juurde. Krimisõpradel on võimalus kaasa elada Sherlock Holmes’i seiklustele teoses „ The Hound of the Baskervilles “.

Mõeldud on ka biograafiate austajatele – olemas on näiteks „ Twelve Years a Slave “, mille põhjal valminud mängufilm võitis mõned aastad tagasi kolm Oscarit.

Lisaks ilukirjandusele leiavad lugejad valikust ka põnevaid eneseabiraamatuid. Huvitavaid mõtteteri pakub John Dewey teoses „ How We Think “; „ Listen to Yourself “ õpetab aga lugejat kuulama oma sisemist häält ja saama seeläbi õnnelikumaks. Pingeolukorras hakkama saamiseks saab juhiseid teosest „ Battle Mind “.

Kogu ingliskeelse raamatuvalikuga saab tutvuda Elisa Raamatu kodulehel .

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!