Põhisisu algus

Kahe kange tuliuus hooaeg on vaadatav juba täna!

08.02.2022

Eesti oodatuim reisisaade on tagasi – „Kaks Kanget Mehhikos“ on enne tele-eetrit alates tänasest eksklusiivselt vaadatav Elisa Huubist.

Alati meelelahutusliku reisisaate „Kaks kanget“ uus hooaeg alustas täna eksklusiivselt Elisa Huubis. Teet Margna ja Kristjan Jõekalda võtavad sel korral ette järgmise vägeva seikluse, mis viib nad Mehhikosse.

Elisa sisujuht Toomas Ili sõnas, et uue hooaja esimene osa on tänasest saadaval ainult Elisa Huubis ja igal järgneval teisipäeval linastub uus osa. „Kes vähegi igatsenud külma ja lögase talve keskel reisimist, soojust ja eksootikat, võib nüüd julgelt seda kõike kogeda koos kahe parima reisijuhi, Teedu ja Kristjaniga,“ lisas Ili.

Iidsed maiade püramiidid, vallatud sombreerod, müstilised luukered ja salapärased matmiskohad, sütitav muusika mariachide esituses ning kõige tipuks vürtsikad tortillad ja terav tekiila! TV3 hittsari „Kaks kanget Mehhikos“ toob vaatajateni kogu Mehhiko-melu ajaloost tänapäevani selle kõige erksamates värvides.

Elisa Huubi sisu on vaadatav igas seadmes ning teenust on võimalik tellida täiesti eraldiseisvalt - vaja ei ole muud, kui mistahes teenusepakkuja internetiühendust.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!