Põhisisu algus

Elisa alustab Eestis TV originaalsisu tootmisega

03.05.2019

Augustist toob Elisa Eesti oma Seriaali valiku teenuse klientideni esimese kohalikule turule toodetud originaalsarja. Koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga jõuab Elisa Elamuse kaabelteenuse klientideni intrigeeriv dokumentaalfiktsioon „Üle noatera“.

Eile Coca Cola Plazas toimunud pressiüritusel tutvustas Elisa oma teleteenuse tulevikuplaane, mille kandvaks osaks on klientidele eksklusiivse sisu pakkumine. Koostöös ERR-ga jõuab augustis Elisa Elamuse klientideni uus kuueosaline dokumentaalsari „Üle noatera“. Sarja autor on Rasmus Kagge, režissöör Indrek Simm.

Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu sõnas, et on au koos ERR’iga alustada Elisa Eesti originaaltoodangu projekti. „Selleks, et pakkuda oma klientidele parimat kogemust ja uudset sisu, oleme teinud otsuse panustada Elisa omatoodangusse. „Üle noatera“ on esimene pääsuke, mis juhib sisse Elisa pikema sihi eristuda turul mitte vaid suurepärase kasutuskogemuse, vaid ka eristuva ja põneva sisu poolest. ERR-ga koos toodetud mõtlemapanev doksari kõnetab kindlasti igaühte meist ja on tugevaks stardipauguks Elisa omatoodangule.“

"Ajaloo kulgu võivad vahel pöörata väikesed asjad. Miks paljudest erinevatest tõenäosustest rakendus just see üks? Milline oleks olevik, kui käiku oleks läinud teine või kolmas tõenäosus? Need küsimused pakuvad alati huvi ning käivitavad inimeste fantaasiad. ETV ja Elisa toovad veel sel aastal vaatajateni valiku Eesti lähiajaloos toimunud sündmustest, mis oleks teistsuguse arengustsenaariumi puhul muutnud meie olevikku. Koostöös valmiv kuueosaline dokumentaalfiktsioon "Üle noatera" tuletab vaatajale meelde kuue erineva sündmuse tagamaad ja loob kõikide nende puhul alternatiivse ajaloo. Me nihutame mõtlemise piire ja anname vaatajale võimaluse hinnata, kuidas meil on läinud," ütles ERR-i päevakajaliste saadete toimetuse peatoimetaja Peep Kala.

Lisaks kodumaistele tippsarjadele on Elisa Elamuse Seriaali valikus alates tänasest vaadatavad ka Elisa rahvusvahelised hittsarjad "Kuulid", "Ivalo" ja Taska Filmiga kaastootmises valminud ning sel aastal maineka Nordisk Film & TV Fondi parima stsenaariumi auhinna võitnud verivärske põnevussari "Kõik patud".

Elisa Soome on tänaseks kasvanud üheks olulisemaks seriaalitootjaks regioonis. Möödunud aastal linastunud rahvusvahelistes koostöösarjades tegid kaasa tuntud Hollywoodi tähed nagu Sibel Kekilli ("Troonide mäng") ja Clemen Schick ("Casino Royale, "Point Break"). On ainult asjade loogiline kulg, et ka Eesti Elisa oma sihte sinna suunda seab," ütles Elisa TV sisuhankejuht Toomas Ili.

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!