Põhisisu algus

Teenuse tingimused

 1. Elisa Kingitus (edaspidi Teenus) on Elisa Eesti AS poolt veebirakenduse kaudu osutatav teenus, kus on võimalik mitme inimese (edaspidi Panustaja) poolt ühiselt kingituse (edaspidi Toode või Kinkekaart) jaoks raha koguda, Toote eest tasuda ja Toode kätte saada postiautomaadi või kulleri vahendusel. Kinkekaart edastatakse e-posti aadressile.
 2. Elisa Kingituse teenuse kasutaja peab olema vähemalt 18 aastane teovõimeline isik.
 3. Toodete müüjaks on Elisa e-pood või Elisa Kingitus keskkonnas loetletud e-poed (nt Euronics e-pood, edaspidi Müüjad), kes antud kontekstis on andmete volitatud töötlejad.
 4. Panustaja, kes algatab raha kogumise Elisa Kingituse keskkonnas, on ostja võlaõigusseaduse tähenduses (edaspidi Ostja).
 5. Raha kogumise algatamiseks tuleb Ostjal registreerida konto Elisa kingitus keskkonnas ning kontosse sisse logida.
 6. Teenuse kasutamiseks saab Elisa Kingitus veebirakendusse sisse logida ka kolmanda osapoole kontoga (nt Facebook, Google). Logides sisse Elisa Kingitus veebirakendusse kolmanda osapoole kontoga, annab klient Elisale juurdepääsu ja kasutamisõiguse enda informatsioonile kolmanda osapoole kasutajatingimuste piires. Klient vastutab ise kontodel kolmandatele osapooltele jagatava informatsiooni privaatsusseadete eest.
 7. Teenust saavad kasutada nii Elisa kui teiste operaatorite kliendid ning teenuse kasutamine ei eelda sideteenuste lepingu sõlmimist Elisaga.
 8. Toote ostmisel Elisa Kingitus teenuse kaudu volitab Ostja Elisat esitama tahteavalduse müügilepingu sõlmimiseks- ning ostuhinna ülekandmiseks Toote Müüjale.
 9. Toote ostmiseks tuleb Teenuse avalehel vajutada „Loo ühiskink“ või Minu üritused lehel „Loo uus üritus“, mille peale avaneb vastav voog. Seejärel valida sobiv toode Müüja e-poest, kopeerida selle toote URL ehk aadress ning kleepida see kingituse tegemise voos vastavasse lahtrisse (juhend on nähtav ka voos). Juhul kui on soov kinkida vaid kinkekaart, valida see võimalus, linki kopeerima ei pea. Edasi järgnevad ühise kingituse ürituse detailide märkimine: ürituse nimi, kingi kättesaamise aeg, lisainfo ja meeleoluka kaanefoto valimine. Kui konto varasemast puudub, siis samas voos saab ka selle luua.
 10. Vaid Ostja sooviavaldusega on võimalik Kingituse jaoks raha kogumisest loobuda (raha kogumine tühistada) ning kõikidele Panustajatele raha tagastada. Vastav sooviavaldus on Ostjal võimalik esitada Elisa Kingitus veebirakenduse keskkonnas konkreetse ürituse lehel, vajutades nupule „Tühista kink ja tagasta raha“. Raha tagastatakse kõikidele Panustajatele samale kontole, millelt makse sooritati vastavalt Panustajate poolt tasutud sissemaksete suurusele 1-2 tööpäeva jooksul. Sissemakseid üksikult ei tagastata, raha saab tagastada vaid kogu summa ulatuses ja kõikidele panustajatele ning sellega tühistatakse ka kogu üritus.
 11. Kui raha kogutakse rohkem, kui on valitud Toote väärtus, siis väljastatakse ülejääk Ostja poolt valitud poe kinkekaardina. Kinkekaart saadetakse Ostja valitud e-posti aadressile.
 12. Algatajal e. Ostjal on õigus välja valitud Kingitust vahetada mõne muu Toote vastu, kuni Toote väljastamiseni Müüja poolt.
 13. Valitud Toodetele kehtivad Müüja e-poe või kodulehel olevad tüüptingimused (sh garantii-, pretensioonide esitamise-, toote tagastamine-, soodustuste-, kampaaniate jne. tingimused). Soodustuste ja kampaaniate puhul tuleb jälgida, et pakutav soodustus kehtiks ka Kingituse tellimise hetkel.
 14. Kui Tootel on puudusi või Toode ei vasta lepingutingimustele, tuleb Ostjal esitada pretensioon Müüja vastu. Pretensiooni esitamine Elisa vastu on võimalik üksnes juhul, kui Kingitus on ostetud Elisa Eesti AS e-poest.
 15. Toodetega seotud pretensioonid tuleb edastada Müüja e-poes või kodulehel märgitud aadressile.
 16. Elisa Kingitus Teenuse kasutamisega nõustub Ostja käesolevate Teenuse Tingimustega. Toote tellimisel Elisa Kingitus veebirakenduse kaudu nõustub Ostja Müüja e-poes või kodulehel olevate tingimustega.
  Elisa Eesti AS e-poe müügitingimused on leitavad siit: https://www.elisa.ee/et/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/elisa-eesti-e-poe-muugitingimused
  Euronics’i (Antista AS) e-poe üld- ja tellimistingimused on leitavad siit: https://www.euronics.ee/e-poe-ostutingimused
 17. Toote ostmisel Elisa Kingitus teenuse kaudu annab Ostja nõusoleku tema isikuandmete edastamiseks Müüjale. Ostja isikuandmete edastamine Müüjale on vajalik selleks, et Müüjal oleks olemas vajalik informatsioon müügilepingu sõlminud isiku s.o Ostja tuvastamiseks (nt juhud, kus Ostja soovib esitada pretensiooni Toote osas Müüjale ning Müüjal tekib vajadus tuvastada, kas pretensiooni esitanud isik on sõlminud Müüjaga müügilepingu).
 18. Toote tarnimise eest vastutab Toote Müüja, need ühtivad Müüja tavapäraste tarnetingimustega ning nendega on võimalik tutvuda punkt 16 nimetatud Toote Müüja e-poe müügi-, ostu- või tellimistingmustes.
 19. Elisa Kingitus teenuse kasutajate isikuandmete vastutav töötleja on Elisa Eesti AS ja isikuandmete kaitsmisel lähtutakse Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetest.
 20. Elisa ei taga Elisa Kingituse keskkonna funktsionaalsuse, sisu ja pakutavate teenuste muutumatust ning jätab endale õiguse teha muudatusi vastavalt oma äranägemisele.
 21. Kingitust on võimalik valida üksnes Elisa Kingitus keskkonnas loetletud Müüjate e-poodidest. Elisa jätab endale õiguse e-poodide valikut muuta.
 22. Elisa ei taga Müüja e-poes kuvatavate Toodete kättesaadavust. Elisa ei vastuta nende Toodete kvaliteedi eest v.a juhul, kui Toode valitakse Elisa e-poest. Elisa Kingitus rakendus kontrollib Toodete saadavust Müüjate laos automaatselt 1 kord päevas. Toote puudumisest teavitatakse Ostjat automaatse teavitusega peale selle ilmsiks tulekut.
 23. Elisal on õigus käesolevaid tingimusi ühepoolselt muuta või täiendada.
 24. Elisa ei vastuta kahju eest, mis on tekkinud täielikult või osaliselt Elisa Kingitus Teenuse kasutamise tõttu, Tootega seotud kahju eest vastutab Müüja.
 25. Elisa Kingitus teenusega seotud vaidlused lahendatakse Eesti õiguse järgi. Elisa eesmärgiks on lahenda vaidlused läbirääkimiste teel. Kui vaidlust ei õnnestu lahendada läbirääkimiste teel, lahendatakse vaidlus Harju Maakohtus.
 26. Elisa Kingitus teenuse kaudu Elisa Eesti AS e-poest ostetud tootest taganemisel tagastatakse toote maksumuse summa Elisa Kinkekaardile. Kui Tootest üle jäänud raha võeti välja Elisa Kinkekaardiga, tagastatakse raha sellele samale kinkekaardile. Kui raha üle ei jäänud või see ei olnud väljastatud Elisa Kinkekaardina, siis saab klient omale toote maksumuse summas Elisa Kinkekaardi. Kinkekaarti on võimalik kasutada maksevahendina koheselt peale väljastamist.
 27. Panustajate maksete teostaja on makseasutuse tegevusluba omav volitatud töötleja Maksekeskus AS, kes töötleb ühtlasi makseteks vajalikke isikuandmeid.
 28. Elisa Kingitus teenuse kaudu maksete teostamine toimub Maksekeskus AS pakutavate pangalinkide (SEB, Swedbank, Luminor, Coop pank, LHV) ning kaardimaksete (Visa, Mastercard) vastuvõtmise lahendusega. Makseid võetakse vastu eurodes (€).
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!