Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing
Telefon
Eraklient
eSIM Põhisisu algus

Enne eSIM-i tellimist veenduge, et teie seadmel oleks eSIM-tugi. Kui soovid endale eSIMi tellida, siis võta meiega ühendust vestlusaknast. NB! eSIM-i Apple Watch`ile saad seadistada ise läbi oma iPhone. Vt täpsemalt selle kohta „eSIM-i aktiveerimine Apple nutikellas“. eSIM asendab eraldi füüsilise SIM-kaardi ja võimaldab teil tellimust kasutada ilma traditsioonilise füüsilise SIM-kaardita.

Elektrooniline SIM-kaart ehk eSIM on virtuaalne SIM-kaart, mis laetakse su seadmesse, et kasutada mobiilside teenuseid. Füüsilise kaardi sisestamise asemel on sul võimalus installida see enda seadmesse QR-koodiga.

  • QR-koodi ja selle aktiveerimise kohta saadetakse info sinu e-postile peale MultiSIM lisateenuse aktiveerimist.

Hea teada!

  • Kui eSIMi profiil peaks telefonist kustuma (nt tehaseseadete lähtestamine), saad eSIMi samas seadmes uuesti seadistada.
  • Kui kasutad eSIMi nutikellas, kuid tahad kellaga helistades telefoniga sama numbrit kasutada, vormista kõigepealt MultiSIM teenus. NB! eSIM-i aktiveerimisel Apple Watchis, aktiveerub ka MultiSIM teenus.
  • Kui eSIMiga seotud seade vajab remonti, tuleb paranduse ajaks kasutusele võtta uus SIM kaart. Seadme tagastamisel saad sama eSIMi profiili uuesti telefoni laadida (selleks vajad QR-koodiga vautšerit).

On oluline meeles pidada, et

  • eSIM Mobiil-ID-d ei toeta. Mobiil-ID kasutamiseks on vajalik füüsiline SIM. eSIMi saad aga võtta lisakaardiks.
  • eSIM töötab korraga ainult ühes seadmes. Kui oled eSIMi ühes seadmes juba aktiveerinud, siis teises seadmes sama eSIMi enam kasutada ei saa.
  • eSIM-iga pole operaatori vahetamine kiirem kui tavalise SIM-kaardi puhul.
Küsi abi otsevestluses
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!