Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing
Telefon
eSIM Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Enne eSIM-i tellimist veenduge, et teie seadmel oleks eSIM-tugi. Kui soovid endale eSIMi tellida, siis võta meiega ühendust vestlusaknast.

Elektrooniline SIM-kaart ehk eSIM on virtuaalne SIM-kaart, mis laetakse su seadmesse, et kasutada mobiilside teenuseid. Füüsilise kaardi sisestamise asemel on sul võimalus installida see enda seadmesse QR-koodiga.
eSIM asendab eraldi füüsilise SIM-kaardi ja võimaldab teil tellimust kasutada ilma traditsioonilise füüsilise SIM-kaardita.

Hea teada!

  • Kui eSIMi profiil peaks telefonist kustuma (nt tehaseseadete lähtestamine), saad eSIMi samas seadmes uuesti seadistada.
  • Kui kasutad eSIMi nutikellas, kuid tahad kellaga helistades telefoniga sama numbrit kasutada, vormista kõigepealt MultiSIM teenus.
  • Kui eSIMiga seotud seade vajab remonti, tuleb paranduse ajaks kasutusele võtta uus SIM kaart. Seadme tagastamisel saad sama eSIMi profiili uuesti telefoni laadida (selleks vajad QR-koodiga vautšerit).

On oluline meeles pidada, et

  • eSIM Mobiil-ID-d ei toeta. Mobiil-ID kasutamiseks on vajalik füüsiline SIM. eSIMi saad aga võtta lisakaardiks.
  • eSIMi töötab korraga ainult ühes seadmes. Kui oled eSIMi ühes seadmes juba aktiveerinud, siis teises seadmes sama eSIMi enam kasutada ei saa.
  • eSIM-iga pole operaatori vahetamine kiirem kui tavalise SIM-kaardi puhul.
Küsi abi otsevestluses
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?