Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Soovitame: 5 uut maikuus ilmuvat mängu, millel võiksid kindlasti silma peal hoida

03.05.2021

Soovitame: 5 uut maikuus ilmuvat mängu, millel võiksid kindlasti silma peal hoida

Videomängufännide jaoks on mai igati asjalik kuu. Ilmub pikalt oodatud suuri hitte, kuid ka uusi mänge, mis on üles ehitatud värsketele ideedele.

Alt leiad viis uut maikuus ilmuvat mängu, millel võiksid kindlasti silma peal hoida.

Resident Evil Village

7. mai ümber on õudukafännide kalendrites juba pikalt rasvane ring: ilmub palavalt oodatud uus “Resident Evil”, mis jätkab samast kohast, kus “Resident Evil VII” lõpetas.

Seekord satub meie kangelane Ethan Winters kõhedasse Ida-Euroopa külakesse täis surma ja jubedaid elukaid. Kõigile mängusõpradele peaks juba tuttav olema “Village’i” üks vaenlastest, pea kolme meetri pikkune vampiiritar leedi Dimitrescu, kes on interneti kulutulena vallutanud.

Tema ja ta tütred ei ole siiski ainsad vaenlased, kellega Ethan peab silmitsi seisma. Varu aegsasti puhtaid alukaid, sest “Village” tõotab tulla tõesti jube.

“Resident Evil Village” ilmub 7. mail arvutile ning uue ja vanema põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolidele.

Hood: Outlaws and Legends

Kui otsid värskete ideedega koostöömängu, siis “Hoodil” tasub silm peal hoida. Kaks neljaliikmelist tiimi võistlevad, et varastada valvuritest pungil kindlusest varandus.

Etappe on mitu: leia ja pätsa aardekambri võti, leia varandus üles ja põgene. Tegelastel on erinevad tugevad ja nõrgad küljed ning valvurite, võtme ja aarde asukoht on iga kord erinev.

Varastatud kulla saab rahvale annetada või endale jätta. Esimene variant lukustab lahti uusi kasulikke võimeid, mida järgmisel röövretkel kasutada, kuid nende ostmiseks on vaja kulutada endale jäetud raha. Lihtsaid valikuid siin ei ole.

“Hood: Otulaws and Legends” ilmub 10. mail arvutile ning uue ja vanema põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolidele.

Mass Effect: Legendary Edition

Ei, see ei ole uus “Mass Effect”, seda peame veel mõnda aega ootama. “Legendary Edition” kaasajastab graafiliselt «Mass Effecti» originaaltriloogia ning peaaegu kõik selle allalaaditavad lisad.

See tähendab, et ühes pakis saad kätte kolme tuntud ja armastatud märulirollika visuaalselt ülesvuntsitud versioonid. Kõige suurema uuenduskuuri on läbinud esimene “Mass Effect”, mis ilmus juba kaugel 2007. aastal, kuid uhiuut sisu siit otsida ei tasu.

“Legendary Edition” on mõeldud nostalgilistele hingedele, kes tahavad mängida “Mass Effecti” uuesti, aga parema graafika ja modernsete efektidega.

“Mass Effect: Legendary Edition” ilmub 14. mail arvutile ning uue ja vanema põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolidele.

Biomutant

“Biomutant” on üks viimaste aastate omanäolisemaid avatud maailmaga rollikaid. Mängija kehastub kahel jalalt kõndivat kassi meenutavaks loomakeseks, kes peab postapokalüptilisesmaailmas võitlema hiiglasliku Elupuu ellujäämise eest.

Lisaks erinevatele relvadele ja võimetele aitavad sind selle ülesande täitmisel ka keha muutvad biomutatsioonid: näiteks saad kasvatada tiivad raskesti läbitavate kohtade ületamiseks, või veealusta alade avastamiseks kopsumahtu suurendada.

“Biomutant” pakub ka mängija valikutest sõltuvalt muutuvat lugu. Lool on mitu lõppu ning mängija saab ühte heita erinevate grupeeringutega, et oma eesmärke saavutada.

“Biomutant” ilmub 25. mail arvutile ning uuema ja vanema põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolidele.

Subnautica: Below Zero

“Below Zero” on järg 2018. Aastal ilmunud populaarsele ellujäämismängule “Subnautica”, kus mängija kehastub võõrast planeeti avastavaks teadlaseks.

Silma peab peal hoidma oma hapnikutasemel, janul, näljal ja muudel olulistel näitajatel. Planeedil ringi liikumiseks peab keskkonnast leitud ressurssidest kokku klopsima kasulikke asju ning erinevalt eelmisest osast pakub “Below Zero” lisaks veealusele maailmale avastamiseks rohkem maismaad.

Lihtsamaks see asju ei tee: kuival maal ringi tatsudes hakkab peagi külm ja nüüd peab lisaks kõigele muule muretsema ka alajahtumise pärast. 

“Subnautuca: Below Zero” ilmub ilmub 14. mail arvutile ja Macile, uue ja vanema põlvkonna PlayStationi ja Xboxi konsoolidele ning Switchile.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.