Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Parim internet on see, mis on koguaeg olemas

Hea interneti mõõdupuu on lihtne – see peaks olemas olema kogu aeg ja igal pool sõltumata asukohast, seadmest ja eesmärgist.
Vaata lähemalt

Mida teha, kui internet on aeglane?

Vaata lähemalt

Kas ja milleks meile 5G?

Vaata lähemalt

Parim internet on see, mis töötab

Teeme igapäevaselt tööd, et saaksime pakkuda parimat internetti igal pool ja kõigile.

Kvaliteetne koduinternet

Meie eesmärk on pakkuda kliendile internetti, mis töötab. Selleks, et klient meie teenuseid kasutades õnnelik oleks, oleme arendanud erinevaid tehnoloogiaid, et viia inimesteni parim võimalik ühendus. Arendame oma teenuseid kliendi vajadustest lähtuvalt ning pakume internetti nii kaabliga kui ka üle õhu. Loe lähemalt siit.

Tutvu koduinterneti võimalustega

Parim mobiilne internet

Hea netiühenduse retsept on piisav keskmine kiirus ja maksimaalne katvus. tähtis pole kindel Mbit/s allalaadimiskiirus, mastide arv või tarkvara tootja. Oluline on, et internetiühendus oleks olemas seal, kus klient seda kasutada tahab ning see peab toimima tõrgeteta ja olema taskukohane. Loe lähemalt siit.

Tutvu Elisa nutipakettidega

Internet välismaal

Mida teha, kui lähed reisima? Need ajad on möödas, kus välismaale jõudes kiiresti mobiilne internet välja lülitati, kartes ootamatult suur arvet. Enamikes pakettides on täna mobiilne internet Euroopa Liidu riikides kasutamiseks kuutasu sees. Välismaal interneti kasutamine on mugav ja aitab hoida kokku aega. Loe lähemalt siit.

Tutvu hindadega välismaal

Uue põlvkonna nett

Selleks, et kiire nett ka sinu majja saada, peab see olema ühendatud valguskaabli võrgustikuga. Riigi toetusel Elektrilevi just praegu võrgustiku laiendamisega tegelebki. Loe lähemalt siit.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.