Põhisisu algus
Elisaga võid kergemalt hingata ka reisil olles, sest paljude pakettide kuutasu sisaldab reisikindlustust. Oled kaitstud kõikvõimalike juhtumite vastu reisitõrkest pagasikaotuseni. Et sinu meelerahu oleks täielik, laieneb kaitse kogu perele!
Reisikindlustus terves maailmas Reisimine on nüüd muretum, sest Elisa pakettides sisalduv reisikindlustus katab vajadusel terve su pere vabaaja- ja puhkusereisid aastaringselt ja kõikjal maailmas. Kehtib kogu maailmas Kaitseb kogu pere Ei pea eraldi reisikindlustuse eest tasuma / Paketi hinna sees Aastaringne kaitse Muretum elu on nüüd reaalsus! Ainult Elisa pakettides on lisaks ka mugav reisikindlustus. Vaata lähemalt meie 5G nutipakette ning mobiilse interneti pakette Eestis ja Euroopas.
Teenuse aktiveerimiseks sisene Elisa iseteenindusse, leia vaates „Teenused ja seadmed“ alt üles oma nutipakett, mille juures on reisikindlustuse aktiveerimise nupp. Sisesta kindlustatava isiku andmed ja kinnita tellimus. Reisikindlustus aktiveerub 48h möödudes pärast teenuse aktiveerimist. Reisikindlustuse poliisi leiad Elisa iseteenindusest vaates „Teenused ja seadmed“ oma nutipaketi juurest, millele on reisikindlustus aktiveeritud. Samast vaatest saad poliisi oma seadmesse alla laadida kolmes keeles: eesti, inglise ja vene. Reisikindlustuse kehtivusaega saad kontrollida Elisa iseteeninduses vaates „Teenused ja seadmed“. Vali nutipakett, millele on reisikindlustus aktiveeritud. Samas vaates, tähtajalisel teenusel, kuvab teenuse lõppkuupäeva. Teenuse lõpetamiseks sisene Elisa iseteenindusse, leia vaates „Teenused ja seadmed“ alt üles oma nutipakett, millele on reisikindlustus aktiveeritud. Seejärel vali „Lõpeta kindlustusteenus“. Elisa reisikindlustusega hüvitatavad kulutused Piirmäärad, tingimused Arstiabi- ja ravimikulud 100 000 € Õnnetusjuhtumi kindlustus:
Surmajuhtum
Töövõimetus
Traumad
10 000 €
Pagasi või isiklike asjade kaotusega seotud kulud 700 € Pagasiga seotud viivitused (pagas kadunud üle 4 h) 30 € / päevas, aga mitte rohkem kui 300 € Reisi ärajäämine 1 000 € Reisidokumentide vahetusega seotud kulud 150 € Lähedase inimese reisikulud 100 € päevas, aga mitte rohkem kui 700 € Isiklike dokumentide vargus/kaotus 300 € Hukkunud isiku transport koju Sisaldub arstiabi- ja ravikulude piirmääras Reisi eesmärk Hüvitatakse ainult puhkusereisid Kindlustatud isikud Poliisi omavad eraisikud

Poliisi omaniku lähikondsed (abikaasa või elukaaslane ja nende alaealised lapsed)
Reiside arv aastas Ei ole piiratud Reisi kestvus Mitte rohkem kui 30 järjestikkust päeva Ärireisid Füüsilise töö õnnetusjuhtumid ei kuulu kindlustuskaitse alla. Kindlustuse aktiveerimine 48 tundi pärast teenuse aktiveerimist Kindlustuskaitse ulatus Kogu maailm Talisport Kaetud on harrastusspordiga seotud õnnetused, kuid ainult juhul, kui õnnetus juhtus selleks ettenähtud rajal/kohas Kannatanu transport haiglasse Jah

Arsti ettekirjutusel hüvitatakse ka erakorraline transport Eesti raviasutusse
Meditsiinilisest seisukohast vajalikud ravikulud, mis tekivad reisil väljaspool Eestit ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi tõttu ning sellest tingitud transpordikulud, mis on vajalikud kindlustatud isiku lähimasse raviasutusse toimetamiseks. Saatva isiku kulud. Vigastatud isiku pereliikme või saatva isiku majutuskulud kuuluvad hüvitamisele. Õnnetusjuhtumikindlustus katab kulud, mis on seotud õnnetusjuhtumist tingitud kehavigastuste, tervisehäirete või surmaga. Pagasikindlustus katab kulutused, mis tekivad reisi kestel pagasi kadumisel, hävimisel, kahjustumisel või hilinemisel. Reisikulude kindlustus katab:
Reisi tühistamise kindlustus katab reisikulud (reisipassi kulud või piletite summa, hotelli broneering) juhul, kui ilmnevad asjaolud, mis ei sõltu kindlustatud isiku tahtest ning mis takistab planeeritud reisile minemast nagu: Kindlustatud isiku surm, õnnetusjuhtum või ootamatu haigestumine; Kindlustatud isikule tekkinud kahju, mis toimus tema korteris või majas järgnevate loodusõnnetuste tulemusena: tugev vihmasadu, suits, lööklaine, rahe, orkaan, laviin, maanihe, tulekahju, meretõus, maavärin, välgulöögist tekkinud pinge, mootorsõiduki õnnetusjuhtum, lennuõnnetus, plahvatus, vajumisauk või murdvargus (juhul, kui kahju ei ole alla 1500 euro). Kindlustatud raseda isiku raseduse või sünnitamise komplikatsioonidega, mis ilmnevad enne planeeritud väljasõidu algust. Kindlustatud isiku lähisugulase või teise kindlustatud isiku, kellega koos reisitakse, ootamatu haigus. Ühendusreisist mahajäämise kindlustus katab piletivahetuse kulud juhul, kui kindlustatud isik hilineb transpordivahendile, mis ei ole reisi esimene transpordivahend (tehniline rike või teise või järgneva transpordivahendi hilinenud saabumine, ilmastikuolud v.a. force majeure jne).

Tutvu reisikindlustuse täpsemate tingimustega siin.
Kahjujuhtumi korral võta ühendust Reisikindlustuse ja kahjukäsitluse kontaktidel:

OPS EST OÜ
tel + 372 634 7393
e-post compensa@ops24.eu

tel +749 5775 0999 (Venemaa)
tel +375 291 036 424 (Valgevene)
Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB. Tutvu kindlustuse üldtingimustega ning vajadusel küsi lisainfot telefonil 6 600 600.

Tutvu ka teiste Elisa kindlustusteenustega, näiteks nutikindlustusega.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!