Põhisisu algus
Meelelahutus on alati sinuga – nii teleris, telefonis kui ka tahvlis! Naudi Elisa Elamuse teleteenust ning sarjadest, filmidest ja originaalsisust tulvil Elisa Huubi kus iganes viibid.
Laadi äpp tasuta alla
Ava äpipood ning laadi äpp nutitelerisse, telefoni või tahvelarvutisse.
Logi sisse või liitu teenusega
Kasuta sisselogimiseks oma Elisa Elamuse kontot või liitu Elisa Elamuse või Huubi teenusega.
Naudi igal pool
Vaata meelepärast sisu just siis, kui ise soovid – äpp on sinuga alati kaasas.
Nutiteleris Nutitelefonis ja tahvlis
Elisa Elamus ja Elisa Huub on äpiga vaadatav pea kõikides nutitelerites Veendu, kas sinu nutiteler toetab Elisa Elamuse ja Huubi äppi Ava nutiteleris äppide keskkond ja laadi äpp tasuta alla Logi sisse olemasoleva Elisa Elamuse kontoga ning järgi teleri ekraanile ilmuvaid juhiseid Alusta meelepärase sisu vaatamist
Nutitelefonist või tahvelarvutist vaatamiseks laadi äpp alla äpipoest Laadi Elisa Elamuse ja Huubi äpp tasuta alla Logi sisse olemasoleva Elisa Elamuse või Huubi kontoga Alusta meelepärase sisu vaatamist
Vali endale sobiv pakett Elisa Elamus ja Elisa Huub on kaks eraldi teenust, mida saab vaadata ühe äpi kaudu. Liituda saad nende mõlemaga või ainult ühega - sina otsustad. Elisa Huubi saab vaadata ka Telia või Tele2 kliendina, olemasoleva TV-teenusepakkujaga lepingut lõpetama ei pea, sest tegu on eraldiseisva teenusega. Liitumine on kiire ning teenust saab kasutama hakata kohe pärast liitumist. Tutvu Elisa Elamusega Tutvu Elisa Huubiga Korduma kippuvad küsimused Teenusega saab tutvuda pärast Elisa Elamus ja Huub äpi allalaadimist või veebikeskkonnas elisaelamus.ee. Sisenemise vaates kasuta valikut "Sisene külalisena" ning saadki äpis ringi uudistada ja sisuga tutvuda. Elisa Elamuse nutiteleri äppi on võimalik kasutada nii Android teleritega (Sony, Philips, TCL, Xiaomi jne) kui ka Samsungi ja LG nutiteleritega. Täpsemad nõuded seadmetele leiab abikeskusest. Seadmete arv sõltub sinu paketis sisalduvatest vaatajakohtade arvust. Kui oled liitunud näiteks paketiga „Populaarne Elamus“, siis saad Elisa Elamuse teenust kasutada samaaegselt 3-s seadmes. Täpsema info pakettide ja vaatajakohtade kohta leiad Elamuse teenuslehelt. Kahjuks sellist võimalust ei ole. Äpp vajab teenuse toimimiseks ja kasutamiseks internetiühendust. Täpsemad interneti nõuded TV-teenuse kasutamiseks leiab abikeskusest. Kasutajatunnuseks on e-posti aadress, mille ühendasid liitumisel Elisa kontoga. Parooli määramise e-kiri saadeti samale e-posti aadressile, millega Elisa konto sidusid. Juhul, kui oled parooli unustanud, vali äpi sisselogimise aknas "Unustasid parooli?" ning sulle saadetakse juhised, kuidas parooli vahetada.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!