Põhisisu algus
Hoolitse ka oma tervise eest nutikalt! Elisa pakettides sisaldub nüüd nutitervis – iga kuu saad kasutada MinuDoci teenuseid, mis toovad virtuaalse arstiabi vaid mõne kliki kaugusele.
Arsti vastuvõtt kodust lahkumataPaljude tervisemurede korral pole füüsiliselt arsti juurde minek vajalik – tervelt 60-70% esmatasandi muredest on lahendatavad kaugteel.MinuDoc on Eesti tervisenõustamise veebiplatvorm, mille kaudu pääsed kümnete erialaarstide vastuvõtule mugavalt üle interneti.Perearsti visiit on sulle alati kättesaadavPääsed eriarsti vastuvõtule kuudepikkuse järjekorrataSaatekirjad ja ravimiretseptid käes vaid minutitega
Virtuaalraha sisaldub paketisIgakuise MinuDocis kehtiva virtuaalraha summa sõltub sinu valitud paketist. Virtuaalraha saad kasutada erinevate terviseteenuste tellimiseks. Kui valitud teenus on kallim, on võimalik puudujääv osa ise juurde tasuda. Paketiga Ulme Basic saad iga kuu 20 € eest esmatasandi teenuseid* Paketiga Ulme Premium saad iga kuu 50 € eest ükskõik milliseid MinuDoci teenuseid *20€ nutitervise soodustus kalendrikuus kehtib liitunutele alates 01.07.2021, enne nimetatud kuupäeva liitudes kehtis soodustus summas 15€ kalendrikuus.
Pereõest südamearstiniMinuDocis võtavad patsiente vastu kümned eksperdid: perearst, naistearst, psühhuloog, kardioloog, coach/superviisor, dermatoloog, embrüoloog, neuroloog, töötervishoiuarst, apteeker, taastusravi arst, füsioterapeut, ämmaemand, toitumisnõustaja, IVF õde (viljatusravi), logopeed, stomatoloog.Leia sobiv arst või nõustaja, broneeri aeg ja saadki kiirelt abi. Levinumad kaugteel lahendatud tervisemured: külmetus (sh kurguvalu, nohu, köha, palavik);kõhuvalu ja seedehäired (sh kõhulahtisus, puhitus, kõrvetised, iiveldus ja oksendamine);seljavalu ja valu käes/jalas;lööve või muu naha probleem;silmapõletik ja urineerimiskaebused.
Kuidas MinuDoci kasutada?Kui oled liitunud Ulme Basic või Ulme Premium paketiga, tuleb esmalt MinuDoci lehel konto registreerida.NB! Soodustus aktiveerub 2 tööpäeva jooksul.Veendu, et sul on vajalik Elisa nutipakett ning toimi järgnevalt:Loo MinuDoci kontoLeia oma profiililt valik „Aktiveeri Elisa kliendi soodustus“ Tee valik vastavalt oma paketile: Basic või Premium ning anna nõusolek isikukoodi alusel kontrolliksVajuta „Aktiveeri soodustus“Soodustus aktiveerub 2 tööpäeva jooksul ning seda kinnitab roheline märge „Elisa maksab“ Hakka kasutama!Kui sul on MinuDoci kasutamise kohta küsimusi, kirjuta palun info@minudoc.ee.
Kuidas abi saada?Kui sul tekib mõni tervisemure ja soovid arstiga konsulteerida, logi otse MinuDoci keskkonda ja seal saadki vajaliku aja broneeridaKui MinuDoci teenuse kasutamisega on probleeme või vajad abi (ühendus katkeb, ei näe soodustuse infot, ei saa arsti kätte vms), kirjuta info@minudoc.ee

Korduma kippuvad küsimused

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama