Põhisisu algus
Kampaania Kampaania
Laste jaoks on Elisa Elamuses täitsa oma keskkond. Menüü kasutamine on nagu lapsemäng ja pere pisemad leiavad sealt neile valitud multikad, lastesaated ja filmid. Kasuta ostukorvis sooduskoodi LASTE199 ja naudi Laste paketti liitumiskuu + 2 kuud hinnaga 1,99 € kuus (tavahind 4,07€ kuus).
Telli Elamus Tutvu keskkonnaga
Miks tellida Laste pakett? Suur valik multikad ühes kohas - Peppa, Lammas Shaun, Toomas ja sõbrad jpt Lastele ja noortele mõeldud telekanalid: Baby TV, Kidzone Mini, Nickelodeon jm Lihtne piltidega menüü – iga põnn saab ise hakkama Turvaline keskkond - kontrollitud ja lastele sobiv valik, kõik eesti keeles
Kui liitud nüüd Laste paketiga, saad selle liitumiskuuks + kaheks kuuks hinnaga 1.99 € kuus! Kasuta sooduskoodi:
LASTE199
Kaks kuud hinnaga 1.99 € kuus
Tavahind 4.07€ kuus
Alusta tellimist Tutvu kampaania tingimustega
Arendav ja põnev
Ligipääs eesti keelsele hariduslikule telekanalile Smartzone + eksklusiivse lisana Kolme Põrsakese teadusvideod
Täispikad kinomultikad
Telekanalitel eetris olnud animafilmid on menüüs mugavalt kokku koondatud - lapsel lihtne leida ja vaadata.
Vaata kus iganes viibid
Laste pakett töötab nii teleris, arvutis kui ka nutiseadmes - lihtsalt logi sisse ja naudi! 
Laste pakett Pere pisemaid ootab terve maailmatäis just lastele mõeldud multikaid, saateid ja filme ning lisaks 10 laste telekanalit. Menüü on nii lihtne, et selle kasutamisega saab hakkama iga põngerjas. Alusta tellimist
Laste paketti näed nutiseadmest Elisa Elamuse äpiga. Laadi alla! Suurelt ekraanilt vaatamiseks kasuta nutiteleri äppi või digiboksi. Arvutist saad Laste paketti vaadata www.elisaelamus.ee/lastele keskkonnast.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!