Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa kõnepaketid pakuvad kõige soodsamat võimalust helistamiseks ja sõnumite saatmiseks! Elisa kõnepakettide hulgast leiab endale sobiva igaüks!

Paketid ja hinnad

Elisa Soodne 2,99€

Inimesele, kes kasutab enda mobiiltelefoni kõnelemiseks ja soovib soodsat kõneminutihinda ja võimalikult väikest igakuist püsikulu. Kuutasu vaid 2,99€!

2,99 € kuus

Elisa Soodne 2,99€

Inimesele, kes kasutab enda mobiiltelefoni kõnelemiseks ja soovib soodsat kõneminutihinda ja võimalikult väikest igakuist püsikulu. Kuutasu vaid 2,99€!

Paketi üldinfoPeida

Elisa Soodne 2,99€

Elisa Soodne 2,99 sobib inimesele, kes väärtustab soodsat kõneminuti ja SMSi hinda ning soovib võimalikult väikest igakuist püsikulu.

 • Paketi kuutasu on vaid 2,99€ eurot.
 • Kuutasu sees on 100 kõneminutit, mida saab kasutada ühes kalendrikuus helistamiseks Eesti operaatorite võrkudesse. 100 kõneminuti täitumisel maksab iga järgnev kõneminut vaid 0,015€ / minut.
 • Paketis tekstisõnumi hind Eesti operaatorite võrkudesse on vaid 0,05€/ tk.
 • Paketiga tuleb kaasa igas kalendrikuus 30 roaming kõneminutit, mida saad kasutada Euroopa liidus reisides! 30 roaming-kõneminuti hulka arvestatakse nii väljuvaid- kui ka sisenevad kõned!
 • Pere omavahelised kõned tasuta! Elisa Soodne 2,99€ paketi kasutaja räägib sama kliendinumbri all olevate pereliikmetega täiesti tasuta!
 • Elisa Soodne 2,99 paketis on ootamatuste tarbeks avatud internetiteenus hinnaga 2,28€/MB. Paketis sisalduva internetiteenuse saad sulgeda Elisa iseteeninduses või teenindaja abiga. Kui soovid püsivalt enda nutitelefonis internetti kasutada, vali kõnepaketile juurde mobiilse interneti lisateenus.

Loe detailseid teenuspakettide tingimusi

30 kõneminutit Euroopa Liidus suhtlemiseks!

Elisa Soodne 2,99 paketiga kaasneb igas kalendrikuus 30 kõneminutit, mida saad lisatasuta kasutada väljahelistamiseks ja kõnede vastuvõtmiseks Euroopa Liidus reisides. Näiteks kui viibid reisil Saksamaal ja helistad seal olles 20 minuti eest Eesti numbritele ja võtad 10 kõneminuti eest kõnesid vastu, ei pea sa paketi kuutasule sentigi juurde maksma! 30 minutit Euroopa Liidu roamingkõnesid on juba paketi hinna sees!
30-roaming kõneminutit saad kasutada:

 • kõnede vastuvõtmiseks Euroopa Liidu riikides ning lisaks Norras, Liechtensteinis, Islandil, Fääri saartel
 • või eeltoodud riikides väljahelistamiseks, eeldusel, et vastuvõtja kasutab samuti eelmainitud riikide operaatori teenuseid
30-roaming kõneminuti hulka ei arvestata videokõnesid ega kõnesid eritariifsetele numbritele!

Kuidas liituda?

Sobiva kõnepaketi saad endale kiirelt ja lihtsalt vormistada Elisa iseteeninduses või meie konsultantide abil Elisa esindustes ja klienditeeninduse infotelefonil 6 600 600.

Kui sa ei ole veel Elisa klient, jäta meile oma kontaktandmed ja me võtame sinuga peatselt ühendust. Koos leiame just sulle kõige paremini sobiva lahenduse.

Kuidas paketti vahetada saab?

Paketivahetus saad teostada Elisa koduleheküljel, Elisa esindustes või helistades kõnekeskuse numbril 6 600 600.

Paketivahetus hakkab kehtima vahetuskuu esimesest kuupäevast tagasiulatuvalt: näiteks kui vahetad paketti 5. mail, kehtivad uued hinnad ning uus kuutasu alates 1. maist ja see kajastub ka maikuu arvel, mis jõuab sinuni juunis.

Kui Sinu vana pakett ei sisaldanud Euroopa Liidu roaming kõneminuteid, siis 30 roaming-kõneminutit hakkavad kehtima kõnedele, mis on tehtud paketivahetuse järgselt.

Mobiilne internet muudab elu vaheldusrikkamaks

Kõigile nutitelefoni omanikele soovitame tellida ka mobiilse interneti lisateenuse: nii teed tööd või lahutad meelt just siis ja seal, kus ise soovid. Vasta e-kirjadele, loe uudiseid, kontrolli bussiaegasid ja ilmateateid, suhtle sõpradega Facebookis ja seda kõikjal üle Eesti, kasvõi bussiga sõites!

Kui tunned, et sinu nutitelefon vajaks uuendamist või soovid kasutada 4G mobiilset internetti, kuid sinu telefon 4G võrku ei toeta, siis on aeg mõelda uue nutitelefoni peale.

Tark valik nutitelefonide hulgast leiad hea nutitelefoni alati parima hinnaga:

 • Nokia 3 Dual Sim

  Nokia 3 Dual Sim

  5.79 € kuus

  Vaata
 • OnePlus 5 64GB

  16.63 € kuus

  Vaata
 • Sony Xperia XA1

  10.75 € kuus

  Vaata

Vaata kõiki

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.