Põhisisu algus
Kaitse oma seadmeid turu tugevaima viirusetõrjega! Bitdefender viirusetõrje kaitseb sinu arvutit, telefoni või tahvlit viiruste ja pahavara eest seadme jõudlust oluliselt mõjutamata.
Põhjalik kaitse seadmetele 
Bitdefender kaitseb sinu seadmeid viiruste ja pahavara eest, mis end seal juba varasemast peita võivad ning hoiab eemale kõik uued ohud. 
Tagatud jõudlus sinu seadmetele
Bitdefenderi loomisel on silmas peetud sinu seadme jõudlust ja aku kestvust.
Vanemlik järelevalve 
Sinu pere kõige pisemad on kaitstud tänu vanemliku järelevalve funktsioonile. Piira laste ekraaniaega ja filtreeri välja sobimatu sisu.
Vali endale sobiv viirusetõrje pakett
Kampaania
Viirusetõrje kuni 3 seadet
Bitdefender viirusetõrje kuni kolmele seadmele kaitseb sinu arvutit, telefoni või tahvlit viiruste ja pahavara eest seadme jõudlust oluliselt mõjutamata.
Töötab kõikide operatsioonisüsteemidega
Põhjalik kaitse seadmetele
Tagatud kaitse isikuandmetele
Telli Bitdefender viirusetõrje ning saad teenuse esimesed 6 kuud -50%. Soodustus kajastub arvel.
2.53 €  kuus
Vali
Kampaania
Viirusetõrje kuni 5 seadet
Bitdefender viirusetõrje kuni viiele seadmele kaitseb sinu arvutit, telefoni või tahvlit viiruste ja pahavara eest seadme jõudlust oluliselt mõjutamata.
Töötab kõikide operatsioonisüsteemidega
Põhjalik kaitse seadmetele
Tagatud kaitse isikuandmetele
Telli Bitdefender viirusetõrje ning saad teenuse esimesed 6 kuud -50%. Soodustus kajastub arvel.
3.55 €  kuus
Vali
Loe detailseid teenuspakettide tingimusi Tutvu kampaania tingimustega
Parim kaitse viiruste eest ja väiksem mõju seadme jõudlusele AV-TEST sõltumatu küberturvalisuse instituudi uuringus võrreldi suuremaid viirusetõrje pakkujaid. Uuring kestis 2021. aasta jaanuarist 2022. aasta juunini ja tulemused näitasid (6 punkti skaalal): 5.94 - Parim kaitse viiruste eest 5.83 - Väiksem mõju seadme jõudlusele Kaitse end “Aasta toode 2022” tiitli pälvinud viirusetõrjega Austria testlabor AV-Comparatives andis Bitdefenderi viirusetõrjele oma 2022. aasta raportis tiitli "Aasta toode 2022”.
Kaitse kõikidele operatsioonisüsteemidele Loe lähemalt, millist kaitset pakub Bitdefender sinu seadme operatsioonisüsteemile. Windows macOS iOS Android
Kaitse
Bitdefenderi parim mitmekihiline kaitse hoiab teie seadmed turvaliselt kõigi uute ja olemasolevate e-ohtude eest. Absoluutne võimsus kõige tõhusamas pahavaravastases lahenduses, mis on praegu saadaval. Bitdefender Total Security töötab kõigi e-ohtude vastu, alates viirustest, ussidest ja troojalastest kuni lunavara, null-päeva rünnakute, rootkitide ja nuhkvarani. Teie andmed ja privaatsus on kaitstud. Bitdefender Total Security peatab rünnakud enne nende algust. Lisatud uued küberohtude luuretehnoloogiad suudavad analüüsida ja tuvastada kahtlast võrgutegevust ning blokeerida keerulisi ärakasutamisvõimalusi, pahavara ja botnetiga seotud URL-aadresse ning jõhkraid ründeid. Bitdefender Total Security kasutab aktiivsete rakenduste tähelepanelikuks jälgimiseks tehnikat, mida nimetatakse käitumuslikuks tuvastamiseks. Niipea, kui ta tuvastab midagi kahtlast, võtab ta koheselt meetmeid, et vältida nakatumist. Bitdefenderi mitmekihiline lähenemine lunavara vastu sisaldab andmekaitsekihti, mis kaitseb teie dokumente, pilte, videoid ja muusikat igasuguste lunavara rünnakute eest. See töötab koos Advanced Threat Defense mooduliga, et kaitsta teie kõige olulisemaid faile lunavara krüpteerimise eest. Otsige turvaauke ja haavatavusi ühe klõpsuga. Bitdefender kontrollib teie arvutit vananenud ja haavatava tarkvara, puuduvate Windowsi turvaparanduste ja potentsiaalselt ebaturvaliste süsteemi seadete suhtes ning näitab seejärel parimat parandust. Meie veebifiltreerimistehnoloogia tagab, et te ei satuks kunagi kahjulikule veebisaidile. Saate teada, kas teie otsingutulemused on turvalised, enne kui te tegelikult lingile klõpsate. Bitdefender Total Security blokeerib ka kõik teadaolevad nakatunud lingid. Online-pettused on tõusuteel, kuid meie täiustatud anti-phishing kaitse hoiab teid hõlpsasti ohust eemal. Bitdefender Total Security haistab ja blokeerib veebisaidid, mis maskeerivad end usaldusväärseks, et varastada finantsandmeid, näiteks paroole või krediitkaardi numbreid. Meie täiustatud filtreerimissüsteem hoiatab teid alati, kui külastate veebisaite, mis võivad üritada teid petta. Filtreerib teie postkastis olevad ebaolulised sõnumid. See on saadaval kohalikele meiliklientidele (Microsoft Outlook, Thunderbird). Mõned keerulised pahavara, näiteks rootkitid, tuleb enne Windowsi käivitamist eemaldada. Kui Bitdefender Total Security tuvastab sellised ohud, taaskäivitab ta arvuti puhastamiseks ja taastamiseks mõeldud Rescue Environment'is.
Jõudlus
Bitdefenderi turvatarkvara reageerib pahavara suhtes koheselt, ilma et see mõjutaks teie süsteemi jõudlust. Bitdefender Autopilot on loodud selleks, et tegutseda turvanõustajana ja anda teile sügavamaid teadmisi teie turvatasemest. Selle nutikad võimalused tähendavad, et see võib soovitada turvameetmeid teie süsteemi vajaduste ja kasutusmustrite kontekstis. See uuenduslik, eksklusiivne tehnoloogia aitab Bitdefender Total Security-l kohaneda teie süsteemi riist- ja tarkvarakonfiguratsiooniga, et säästa arvutiressursse ning parandada kiirust ja jõudlust. Suurem osa raskest skaneerimisest toimub pilves, nii et teie kohalikele ressurssidele on praktiliselt null mõju. See tähendab, et teie süsteemi kiirus ja jõudlus ei muutu. Ja teie failid on alati täiesti privaatsed: Bitdefender ei skaneeri teie failide tegelikku sisu ega lae neid kunagi üles ega salvesta pilve. Bitdefender Total Security tuvastab, millal te mängite, töötate või vaatate filmi, nii et ta teab, et teid mitte häirida tarbetute päringutega. Sõltuvalt sellest, mida te teete, peatab Bitdefender ajutiselt hüpikaknad, kohandab visuaalseid seadeid ja peatab ebaolulised taustategevused, et saaksite oma seadet maksimaalselt nautida. Parandage oma seadmete kiirust ja jõudlust OneClick Optimizeriga. See kasulik ja intelligentne funktsioon säästab sülearvutite ja tahvelarvutite aku kestvust, reguleerides ajutiselt süsteemi seadeid, näiteks ekraani, süsteemi jahutust, süsteemi uuendusi ja Bluetooth-ühendust
Privaatsus Bitdefenderi täielik kaitse tagab sinu privaatsuse ja isikuandmete kaitse internetis. Bitdefender VPN-i abil võite lõpetada muretsemise privaatsuse pärast veebis. See kaitseb teie veebis viibimist, krüpteerides kogu internetiliikluse. Bitdefender Total Security sisaldab kuni 200 MB päevas krüpteeritud liiklust teie Windows-, Android-, macOS- ja iOS-seadmetele. Anti-tracker laiendus blokeerib teie andmeid koguvad jälgimisseadmed ning võimaldab teil vaadata ja hallata seda teavet igal külastataval veebisaidil. See hoiab teie sirvimisandmed privaatsetena ja suurendab jõudlust, laadides veebilehti kiiremini. Võta tagasi kontroll oma seadmete üle Microphone Monitoriga. Kasutage seda ja saate näha, millistel rakendustel on juurdepääs teie seadme mikrofonile ja millal. Kaitske oma privaatsust ja vältige veebikaamera lekkeid. Webcam Protection teavitab teid, kui rakendused üritavad teie veebikaamerale ligi pääseda, ja võimaldab teil blokeerida volitamata juurdepääsu. Tehke panga- ja ostutehinguid unikaalsest, spetsiaalsest brauserist, mis turvab teie tehinguid, et vältida pettusi. Bitdefender Safepay suudab nüüd ka automaatselt täita krediitkaardi andmed arveldusväljadel. Parental Control pakub vanematele digitaalset abi ja lastele täiendavat veebiturvalisust. Filtreerige välja sobimatu sisu ja piirake ekraaniaega. Logige Bitdefender Centralisse eemalt sisse, et jälgida oma laste veebitegevust. *Parental Control on saadaval ka macOS-is, iOS-is ja Androidis, mille funktsioonid on sõltuvalt platvormist erinevad. Bitdefender Total Securityga saate võimsa võrgukaitsekihi, nii et teie isiklikud andmed on häkkerite ja andmesalvestajate eest kaitstud. Bitdefender Total Security sisaldab tõhusaid varguse- ja vargusvastaseid vahendeid teie Windowsi sülearvutile või tahvelarvutile, millele on Bitdefender Central'i konto kaudu kaugjuurdepääs kõikjal maailmas. Hinnake oma Wi-Fi võrgu ja ruuteri turvalisust, ükskõik kus te ühendute. Olge kaitstud pahatahtlike linkide ja kõigi veebiohtude eest, mida teie sõbrad teile sotsiaalvõrgustike kaudu tahtmatult edastavad. Kasutage seda tööriista, kui soovite faili lõplikult kustutada ja jätta jälgi, et see kunagi teie arvutis eksisteeris.
Kaitse
Bitdefenderi ületamatu mitmekihiline kaitse hoiab teie seadmed turvaliselt kõigi uute ja olemasolevate ohtude eest. Bitdefender Safe Files abil saate vältida oma kõige olulisemate failide loata muutmist. Lisage lihtsalt kaustad jälgimisnimekirja ja Bitdefender kaitseb neis salvestatud faile lunavara ja muu pahavara eest. Ainult rakendused, mida te selgesõnaliselt usaldate, saavad teie Safe Files'ile ligi. Kui kasutate Time Machine'i oma failide varundamiseks, siis soovite seda täiendavat turvakihti, et olla kaitstud keerukate lunavararünnakute eest. Lunavara, mis on äärmiselt ohtlik pahavara tüüp, tegutseb väärtuslikke faile, näiteks pilte, videoid ja muid dokumente krüpteerides, muutes need kasutuskõlbmatuks. Selle keerulise funktsiooni abil saavad Mac'i kasutajad oma failid taastada ilma lunaraha maksmata. Time Machine Protection annab sulle eelise igasuguse pahavara vastu, mis üritab sinu varukoopiaid krüpteerida või hävitada. Teie brauserisse ilmuvad soovimatud reklaamid on ebameeldivad ja isegi Macid võivad need pealetükkivad reklaamprogrammide infektsioonid, mis teie tähelepanu kõrvale juhivad ja teid aeglustavad, kätte saada. Bitdefender Total Security tuvastab ja eemaldab reklaamvara, pahatahtlikud kaaperdusprogrammid, soovimatud tööriistaribad ja muud tüütud brauserilisad, et saaksite oma Maci maksimaalselt nautida. Teie Mac võib olla turvaline Windowsile mõeldud pahatahtliku sisu eest, kuid te tahate olla kindel, et te ei võta seda üles ja anna seda edasi PC-kasutajatele. Bitdefender Total Security tuvastab ja eemaldab nii macOSile suunatud pahavara kui ka Windowsile tehtud ohud, nii et te teate, et failid, mida te teistele saadate, ei ole ohustatud. Bitdefender Total Security tagab kaitse kogu teie sirvimisel, sealhulgas veebiostude ja pangateenuste tegemisel, ning suudab filtreerida välja sobimatu sisu. Kui automaatne kaitse on sisse lülitatud, skaneerib meie tehisintellekti süsteem kõik lingid juba enne, kui te neile klikite, nii et te ei ava kunagi teadmatult kahjulikke veebilehti. Online-pettused on tõusuteel, kuid meie täiustatud andmepüügivastane kaitse hoiab teid ohust kaugel. Bitdefender Total Security nuhib ja blokeerib veebilehed, mis maskeerivad end usaldusväärseks, et varastada finantsandmeid, näiteks paroole või krediitkaardi numbreid. Käsitleb kõiki teie turvavajadusi, nii et te ei pea vaeva näpuga järge ajama. Kui see on sisse lülitatud, kombineerib see rea uuenduslikke patenteeritud tehnoloogiaid, et automaatselt tuvastada ja eemaldada kõik ohud, ilma et see mõjutaks negatiivselt teie Maci kiirust ja jõudlust. Lülita see sisse ja unusta see.
Jõudlus
Bitdefenderi turvatarkvara reageerib pahavara suhtes koheselt, ilma et see kahjustaks teie süsteemi jõudlust. Bitdefender Autopilot on loodud selleks, et tegutseda turvanõustajana ja anda teile sügavamaid teadmisi teie turvatasemest. Selle nutikad võimalused tähendavad, et see võib soovitada turvameetmeid teie süsteemi vajaduste ja kasutusmustrite kontekstis. Raudne kaitse on suurepärane, kuid see on veelgi parem, kui sellega kaasneb võrratu kiirus ja jõudlus. Bitdefender Total Security ühendab täpsuse ja kiiruse, nii et saate ülikiire skaneerimise ja parima tuvastamismäära tööstusharus. Pidevate uuenduste abil on meie Bitdefenderi turvapakett alati teadlik nullpäevarünnakutest. Kasutame hämmastavalt võimsaid pilvepõhiseid tehnoloogiaid, et tuvastada ja kõrvaldada e-ohud, kust iganes nad ka ei tuleks, et pakkuda teile koheselt kaitset kõikjal maailmas. Kuna rasket tööd tehakse pilves, ei koormata teie Maci ressursse ja teie isiklikud andmed jäävad turvaliselt teie arvutisse.
Privaatsus Bitdefenderi täielik kaitse hoolitseb teie privaatsuse ja isikuandmete eest internetis. Bitdefender VPN-i abil võite lõpetada muretsemise privaatsuse pärast veebis. See kaitseb teie veebis viibimist, krüpteerides kogu internetiliikluse. Bitdefender Total Security sisaldab kuni 200 MB päevas krüpteeritud liiklust teie Windows-, Android-, macOS- ja iOS-seadmetele. Anti-tracker laiendus blokeerib teie andmeid koguvad jälgimisseadmed ja võimaldab teil vaadata ja hallata seda teavet igal külastatud veebisaidil. Hoiab teie sirvimisandmed privaatsetena ja suurendab jõudlust, laadides veebilehti kiiremini. Parental Control pakub vanematele digitaalset abi ja lastele täiendavat veebiturvalisust.
Kaitse
Bitdefenderi ületamatu mitmekihiline kaitse hoiab teie seadmed turvaliselt kõigi uute ja olemasolevate ohtude eest. Meie andmepüügivastane süsteem skaneerib veebilehti ja hoiatab teid, kui satute pettuse lehekülgedele. Bitdefender Web Protection filtreerib kogu liiklust, mitte ainult teie tahtlikku sirvimist, ja pakub reaalajas kaitset kõigi veebiohtude eest. Kaitseb teie telefoni ja selle andmeid, tuvastades turvakonfiguratsioonivigu ja aidates neid kõrvaldada.
Privaatsus Bitdefenderi täielik kaitse hoolitseb teie privaatsuse ja isikuandmete eest internetis. Bitdefender VPN-i abil võite lõpetada muretsemise privaatsuse pärast veebis. See kaitseb teie veebis viibimist, krüpteerides kogu internetiliikluse. Bitdefender Total Security sisaldab kuni 200 MB päevas krüpteeritud liiklust teie Windows-, Android-, macOS- ja iOS-seadmetele. Kontrollige otse oma iPhone'ist, kas teie võrgukontod on olnud seotud andmekaitserikkumistega. Kuna nii paljud populaarsed veebisaidid ja rakendused annavad hoiatusi andmebaasilekete kohta, on lihtne kaotada ülevaade oma ohustatud kontodest. Account Privacy teavitab teid, kui teie tundlikud andmed on ohus, ja võimaldab teil võtta meetmeid sõltuvalt nende staatusest. Parental Control pakub vanematele digitaalset abi ja lastele täiendavat veebiturvalisust.
Kaitse
Bitdefenderi ületamatu mitmekihiline kaitse hoiab teie seadmed turvaliselt kõigi uute ja olemasolevate ohtude eest. Skaneerige oma Androidi telefoni või tahvelarvutit igal ajal, et veenduda, et kõik teie rakendused on puhtad. Lisaks skaneerib viirusetõrjemoodul automaatselt iga rakendust, kui te selle installeerite, ja annab teile kohe teada, kas see kujutab endast ohtu. Internetis sirvimine võib viia teid ohtlikesse kohtadesse, kuid Bitdefenderi Androidi turvalisus on alati olemas, et teid kaitsta. Meie andmepüügivastane süsteem skaneerib veebilehti ja hoiatab teid, kui satute pettuse lehekülgedele. Bitdefender Total Security kasutab aktiivsete rakenduste tähelepanelikuks jälgimiseks tehnikat, mida nimetatakse käitumuslikuks tuvastamiseks. Niipea, kui ta tuvastab midagi kahtlast, võtab ta koheselt meetmeid, et vältida nakatumist. Meie uusim tehnoloogia kaitseb teid ennetavalt üha suurenevate mobiilirünnakute eest, mis tuginevad teie seadmesse sisenemiseks linkidele, et takistada teid ja teisi pettuste ohvriks langemist. WearON laiendab mobiilset turvalisust teie nutikellale. Ja kui te ei tea, kus teie telefon on, kasutage WearONi Androidi abil helihoiatuse aktiveerimiseks, et saaksite selle hõlpsasti üles leida. Saate hoiatuse, kui astute oma telefonist liiga kaugele, nii et te ei jäta seda kunagi maha. Bitdefender Anti-Theftiga saate oma seadme kaotsimineku või varguse korral eemalt leida, lukustada, kustutada või saata sõnumi. Lisaks on teie Android-telefon võimeline enesekaitseks: see pildistab pildi kõigist, kes üritavad seda teie eemaloleku ajal võltsida, ja saadab selle teile oma Bitdefender Centrali kontole.
Jõudlus
Bitdefenderi turvatarkvara reageerib pahavara suhtes koheselt, ilma et see kahjustaks teie süsteemi jõudlust. Bitdefender Autopilot on loodud tegutsema turvanõustajana ja andma teile sügavamat ülevaadet teie turvalisuse seisundist. Selle nutikad võimalused tähendavad, et see võib soovitada turvameetmeid teie süsteemi vajaduste ja kasutusmustrite kontekstis. Me kujundasime Bitdefender Total Security, et pakkuda teile kõige tõhusamat pahavara kaitset koos tõhusa energiahaldusega. Kuna suurem osa rasketest töödest toimub pilves, ei tühjenda see teie seadme ressursse ja aku tööiga jääb praktiliselt puutumata. Bitdefender Total Security on hämmastavalt võimas pahavara vastu, kuid samas säästab teie telefoni ressursse, nii et te ei näe mingit negatiivset mõju jõudlusele. Nõudmisel toimuv skaneerimine on välkkiire ja rakendus lisab taaskäivitusajale vaid sekundi.
Privaatsus Bitdefenderi täielik kaitse hoolitseb teie privaatsuse ja isikuandmete eest internetis Bitdefender VPN-i abil võite lõpetada muretsemise privaatsuse pärast veebis. See kaitseb teie veebis viibimist, krüpteerides kogu internetiliikluse. Bitdefender Total Security sisaldab kuni 200 MB päevas krüpteeritud liiklust teie Windows-, Android-, macOS- ja iOS-seadmetele App Lock kaitseb teie kõige tundlikumaid rakendusi, et keegi ei saaks teie seadistusi või privaatset infot rikkuda. Bitdefender Total Security lisab täiendava kaitsekihi, andes teile võimaluse lukustada rakendusi PIN-koodiga. Smart Unlocki abil saate seadistada oma telefoni nii, et see lubab usaldusväärse WiFi-võrgu kasutamisel otsest juurdepääsu teie kaitstud rakendustele. Kontrollige, kas teie võrgukontod on olnud seotud andmekaitserikkumistega. Kuna nii paljud populaarsed veebisaidid ja rakendused annavad hoiatusi andmebaasilekete kohta, on lihtne kaotada ülevaade oma ohustatud kontodest. Konto privaatsus teavitab teid, kui teie tundlikud andmed on ohus, ja võimaldab teil võtta meetmeid sõltuvalt nende staatusest. Parental Control pakub vanematele digitaalset abi ja lastele täiendavat veebiturvalisust.
Loe lisaks
Kas sinu Facebooki konto läheb tõesti 12 tunni pärast lukku? Nipid, kuidas ära tunda õngitsuskirja.
Kas sinu Facebooki konto läheb tõesti 12 tunni pärast lukku? Nipid, kuidas ära tunda õngitsuskirja.
Hiljuti on paljude Facebooki kasutajate postkasti maandunud kiri, mis kannab järgmist pealkirja: "Violations Detected On Your Page". Tegemist on küllaltki kavala…
Küberrünnakute mustad stsenaariumid - mis võib juhtuda, kui sa end ei kaitse
Küberrünnakute mustad stsenaariumid - mis võib juhtuda, kui sa end ei kaitse
Küberrünnakutest on viimasel ajal palju juttu, olgu selleks siis eraisikute, ettevõtete või koguni riikide tasandil. Millised on aga levinumad “mustad stsenaariumid…
Küberrünnakute arv on tõusutrendis – vaata, millised ohud sellel suvel sind internetis varitsevad!
Küberrünnakute arv on tõusutrendis – vaata, millised ohud sellel suvel sind internetis varitsevad!
Elisa küberkaitseteenused Elisa Netivalvur ja Bitdefender Viirusetõrje kaitsesid juunis oma kliente üle 600 tuhande küberrünnaku eest, mis on 120 tuhat rohkem…
Korduma kippuvad küsimused Viirusetõrje Bitdefender Total Security kaitseb seadmeid erinevat liiki pahavara eest tuvastades nakatunud faile. Teie isiklikud andmed, fotod ja videod on küberohtude eest kaitstud! Samuti tuvastab teenus juba enne selle installeerimist seadmes olevat pahavara. Bitdefender Total Security analüüsib Teie seadmetes failide käitumismustreid ja tuvastab seeläbi ohud. NB! Teie failide sisu Bitdefender Total Security ei näe! Teenuse tellimiseks tuleb täita ankeet oma andmete ja paketi valikuga. 72h jooksul pärast ankeedi täitmist saabub Teie e-postile Bitdefenderi keskkonnast aktiveerimise kiri. Kaitse hakkab tööle kohe, kui olete Bitdefender Centralis omale konto loonud ja seadmetele kaitse installeerinud. Teenuse aktiveerimise kohta saate lähemalt lugeda meie juhendist. Jah, Bitdefenderi rakendust saab alla laadida Google Playst või App Storest ning kindlasti tuleb rakendusele anda ka vastavad load. Teenuse eest tasumine toimub Elisa arvega. Teenuse arveldamine algab kuupäevast, kui Teile saadeti aktiveerimise e-kiri. Teenuse lõpetamiseks pöörduge Elisa klienditeeninduskanalite poole või kirjutage kyberkaitse@elisa.ee. Teenus sobib kasutamiseks kõikide operaatorite klientidele. Teenus on sobilik kõikidele arvutitele, millel on Windows või Mac operatsioonisüsteemid. Samuti kõikidele Android ja Apple telefonidele ja tahvelarvutitele. Seadme vahetamisel tuleb teha vastavad muudatused Bitdefender Central kontol. Kui seadmete arv ei ületa paketi mahtu, ei pea uut litsentsi juurde ostma. Kõiki seadmeid saab hallata Bitdefender Central portaalis, kuhu saab sisse logida siit. - Kui teil on Bitdefender Total Security või Bitdefender Antivirus Plus siis võib tulla teie mure antud anti-viiruse seadetest. Palun järgige juhiseid kuidas antud seadeid muuta, et probleem saaks lahenduse. Avage Bitdefenderi rakendus. Valige Protection vasakul olevast menüüst. Vajutage ’’Online threat prevention’’ all setting nuppu. Web protection all on olemas valik ’’Encrypted web scan’’, lülitage see välja. Tehke oma arvutile restart.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!