Põhisisu algus

Merilin Mälgul on keerulisteks olukordadeks eriline oskus. “Telesalvestustel käib alati jõnks läbi”

T, 21/03/2023 - 22:43

Noore lauljanna Merilin Mälgu muusikukarjäär sai alguse “Eesti otsib superstaari” saates, kus ta seitsmendal hooajal kolmanda koha saavutas.

Ta on kahel korral osalenud Eesti Laulu konkursil ning märtsikuu alguses avaldas Merilin ka uue singli “Kustuta janu”. Rääkisime Meriliniga värvikast muusikuelust, põnevast näitlemiskogemusest Priit Loogi kõrval ning tulevastest väljakutsetest. 

Elu muusikuna on Merilini sõnul omanäoline ja mitmetahuline. “Ärkan muusika saatel, tegutsen lauldes ja uinun koos meloodiatega, mis mind kummitavad,” kirjeldab Mälk oma argipäeva.

Nii tulebki ette, et mõnel päeval ootab Merilini ees esinemine, teistel muusika kirjutamine, uue loo salvestamine, photoshoot, intervjuu või hoopis telesaate salvestus. Mitmekülgsete tööpäevade kõrvalt jagub Merilini nädalas aega ka jalutamiseks või mõtete üles kirjutamiseks. 

Näitlemisroll suurte tähtede kõrval

Merilin ei löö kõhklema uute väljakutse ees ja seega saab teda näha ka komöödiasugemetega draamasarjas “Papsid”.

“Kui keegi mu juurde mõne sellise ägeda mõttega tuleb, siis ma tegelikult ei taha lasta küsimustki lõpetada, kui juba noogutan ja ütlen jah,” kirjeldab Mälk tänulikult koostöö algust.

Elisa ja Kanal 2 koostöös valminud sarjas on Merilini tegelaskujuks laevatöötaja Gerli ‒ kindlameelne naine, kes kergekäeliselt meestele teist võimalust ei anna.

Põnevale võttepäevale vaatab Merilin tagasi positiivse tundega. Kuigi lauljanna jagas ekraani isegi teatavat aukartust äratanud vanade kaladega nagu Priit Loog, oli Merilin tänu meeskonna professionaalsele eeltööle valmis kõigega kõhklematult kaasa minema.

Salvestustel käib jõnks läbi

Mälk on igati avatud erinevatele väljakutsetele näitlemismaailmas, olgu need suured või väikesed. Näiteks on tal olnud au osaleda filmis “Kiirtee põrgusse”, lühifilmis “Topelt turbo” ning ka menukas sarjas “Padjaklubi”.

Merilin arvab, et ennast veelgi proovile pannes ning praktilise juhendamise abil võib temas ehk tärgata peidus olev näitlejapisik. Suurtes telesaadetes osalemine on mõjutanud ka Merilini enda lavakogemusi, kuid sellegipoolest käib temast salvestustel teatud jõnks läbi.

“Oleneb olukorrast, aga ma leian, et see närv on hea,” kirjeldab Merilin. See on märk sellest, et töö läheb talle korda.

Uute väljakutsete ootel

“Kõik eneseületused on olnud mu jaoks võrdselt suure tähendusega,” räägib Merilin. Ta toob oma oskuste seast välja järjepidevuse jääda püsivalt asjade juurde, mida ta armastab. Kui ikka soov millegagi tegeleda on suur, siis suudab ta end ka utsitada ja oma mõtted selle juurde koondada, et oodatud eesmärgid saavutada.

Sellise pealehakkamisega suhtub Merilin ka oma loomingusse, mille teostamiseks tal ideid ja mõtteid on tänaseks kogunenud hulgaliselt.

Noo laulja loodab, et käesolev aasta toob tema teele ägedaid uusi katsumusi. “Mu hing lihtsalt nii väga ihkab nende järele, pole midagi teha,” selgitab ta. Merilin soovib võtta igast kogemusest maksimumi, seejuures ei kavatse ta emotsioone enda sisse jätta.

Samal põhimõttel tegutseb ta ka artistina: “Artistina ma ei jäta tundeid tundmata, igast tõusust ja mõõnast kirjutan laulu.” 

Telesarjas “Papsid” nägi Merilini esimest korda 23. veebruaril Kanal 2 eetris ning edaspidi on seda võimalik näha voogedastusplatvormil Huub. Lisaks Priit Loogile löövad sarjas kaasa tuntud kodumaised tähed nagu Märt Pius, Alo Kõrve, Tiit Sukk, Evelin Võigemast ja paljud teised. Humoorika draama režissöör on Anna Stepanova ja stsenaariumi on Eestisse sobivaks kohandanud näitleja Ott Sepp.


Allikas
Diktor.geenius.ee
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/merilin-malgul-on-keerulisteks-oluk…
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama