Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Meelelahutust pikaks nädalavahetuseks: mida head vaadata?

N, 18/04/2019 - 16:43
Kui telerist tuleb nii palju huvitavat ja põnevat, siis kindlasti leiab mõne hetke ka ilusa päikselise nädalavahetuse ajal, et nautida head meelelahutust. Nii ei jää midagi õues tegemata, aga samas ei jää midagi ka vaatamata! Siin mõned soovitused, millega võiks nädalavahetusse põnevust tuua:

Surelike masinate kvartett


Meie videolaenutusse on jõudnud suurejooneliste efektidega vaatemänguline ulmepõnevik “Surelikud masinad”, mille produtsendiks ei ole keegi muu, kui “Sõrmuste isanda” ja “Kääbiku” filmide looja isiklikult – Peter Jackson. Tegu on väga hinnatud raamatusarja “Surelike masinate kvartett” esimese osa ekraniseeringuga. Sündmused leiavad aset mitusada aastat hiljem kauges tulevikus, kus pärast kurikuulsat Kuuekümne Minuti sõda ei ole inimtsivilisatsioonist just eriti palju järgi jäänud.

Inimesed on muutnud allesjäänud linnad mobiilseteks. Ratastele tõstetud linnadega liigutakse ringi ning otsitakse allesjäänud ressursse, tehnikajäänukeid ja jahitakse endast väiksemaid linnu. Ühele suuremale ja kõige verejanulisemale linnale, Londonile, astub vastu salapärane noor naine, kellega liitub veel kaks jooksikut. Need kolm tegelast moodustavad liidu, mille saatuseks on muuta inimkonna tulevikku. Kui oled ulmefilmide fänn ja meeldib ka põnevus ja märul, siis ilmselt ei ole vaja mitu korda öelda, et see film ongi just Sulle mõeldud!

https://youtu.be/BUfLU7IIygM

Kättemaksukontor


“Kättemaksukontor” on eestlaste seas armastatud krimiseriaal. Ja kuna meile meeldib oma kliente rõõmustada, siis on see ainult loogiline samm, et nüüd on meie Seriaalimaailmas võimalik eksklusiivselt vaadata kõiki uue “Kättemaksukontori” osasid, ning seda kõike veel enne kui need osad telerissegi jõuavad. Ja seda kõike loomulikult ilma reklaamipausideta, nii mitu korda järjest kui ise soovid! Ega mud ei olegi kui nüüd ruttu uusi osasid vaatama!

https://www.youtube.com/watch?v=htHeFtYKUJU

Võõrasema


Filmimaailmast soovitame vaadata üheksakümnendatesse jäävat filmi “Võõrasema”, kus peaosades säravad Oscari võitjad Julia Roberts ja Susan Sarandon. Tegu on Kuldgloobusele nomineeritud südamliku draamaga karjäärile pühendunud moefotograafist, kes vastu tahtmist hakkab võõrasemaks kahele lapsele.

Paraku ei klapi naine lastega just kõige paremini, sest nende päris ema Jackie on mingil moel kasvatanud lapsi teiste reeglite järgi. Raske haigus sunnib aga Jackiet seniseid eluväärtusi ümber hindama ja mõlemad peavad õppima teineteist teises valguses nägema.

https://www.youtube.com/watch?v=M3ry1VZHlMI
Allikas
Diktor.geenius.ee

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.