Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Kevadõhtune vaatamine: neli filmi ja seriaali, mida sel nädalavahetusel täiel rinnal nautida

R, 17/05/2019 - 15:48
Vaatamata sellele, et õues on mõnusalt suvised ilmad, lisandub Elisa Elamus Videolaenutusse ning Filmi- ja Seriaalimaailmasse ikka iga nädal head uut sisu! Soovitame sarju ja filme, mida on hea „värske õhu mürgitusest“ taastudes õhtuti nautida.

Mary, šotlaste kuninganna


Kõigil ajaloo huvilistel ja eluloo filmide austajatel soovitame vaadata meie videolaenutuse uut filmi “Mary, šotlaste kuninganna”. Tegu on suurejoonelise ajaloolise draamaga, mis kujutab karismaatilise kuninganna Mary Stuarti (Saoirse Ronan) tormilist elukäiku ja vastuolulisi suhteid Inglismaa kuninganna Elizabeth I-ga (Margot Robbie).

Religioosses plaanis rahututel aegadel katoliiklaseks sündinud Mary saadetakse imikuna turvalisuse kaalutlustel katoliiklikule Prantsusmaale, kus ta 15-aastaselt abiellub Prantsusmaa troonipärijaga. 16-aastaselt kuningannaks saanud ja juba 18-neselt lesestunud, paneb Mary vastu poliitilisele survele uuesti abielluda. Selle asemel naaseb ta kodusele Šotimaale, et nõuda oma õigusjärgset trooni.

Ainuüksi dogmaatiline ja naistevaenulik religioosne kogukond muudab Mary trooniletuleku keeruliseks, rääkimata veel pingetest, mida lisab asjaolu, et Šotimaa ja Inglismaa kuuluvad mõlemad jõulise Elizabeth I haldusalasse. Noored rivaalitsevad kuningannad tajuvad teineteises nii suurt ohtu kui ka vastastikust uudishimu ja imetlust.

https://youtu.be/vpMvgwThcGc

Mary Poppins tuleb tagasi


Jätkame Mary lainel – sedakorda aga mitte tõsielutegelase, vaid vägagi muinasjutulise ja musikaalse Mary’ga. Mary Poppinsiga nimelt, kelle uus filmiversioon “Mary Poppins tuleb tagasi” on nüüd ka Elisa Elamuse laenutuses saadaval. Film on järjeks 1964. Aasta legendaarsele kogupereloole, mida pärjati 5 Oscariga.

Mary Poppins on peaaegu ideaalne lapsehoidja, kes suudab ka kõige tüütumad kodutööd muuta unustamatuks seikluseks, leides alati selle vajaliku suhkrutüki, mis pipratera magusaks teeb. Antud loos naaseb Mary pärast aastatepikkust eemal viibimist Londonisse, kuna täiskasvanuks saanud Banksi lapsed vajavad hädasti abi. Sellest saab alguse hoogne seiklus, mida jääb mäletama terve London.

https://youtu.be/BaUVZ70vObk

Ivalo


Alates mai algusest näitame Elisa Seriaalimaailmas esimest korda maailmas laineid löönud kahte uut sarja, mis on Elisa rahvusvaheline omatoodang ning mis telekavadesse ei jõua! Niisiis ongi ainuke võimalus neid vaadata just meie Seriaalimaailmast! Esimene neist on “Ivalo”, mis on seni Elisa kõige menukam seriaal ning meil nähtav korraga kõik 10 osa.

Tegevus toimub Soomes Lapimaal, kus noor naispolitseinik (Eesti seriaalihuvilistele tuttav Soome sarjast “Pulss”) Nina Kautsalo teeb kohutava avastuse ühest tundras asuva maja keldrist. Leid toob kohale Saksa viiruseid uuriva teadlase Thomas Lorenzi ning järsku leiavad Nina ja Thomas ennast väga ebatavalise kriminaaluurimise keskelt.

https://youtu.be/AdRBGL3VEEc

Doktor Strange


Filmimaailmast soovitame midagi ulmelist ja koomiksifännidele sobilikku ehk ühte suurt Marveli hitti nimega “Doktor Strange”. Ulme-maailma mainekaima neurokirurgi Stephen Strange’i (Benedict Cumberbatch) elu muutub traagiliselt üheainsa hetkega, mil koletu autoavarii rikub ära tema käed.

Proovides kõikvõimalikke ravimeetodeid, leiab mees viimaks Nepaali sattudes, et meie maailma kõrval eksisteerib varjatud maailm täis maagiat ja alternatiivseid dimensioone. Ning et on olemas jõude, kes oleksid võimalusel valmis kasutama seda kõike kurjuse külvamiseks.

https://youtu.be/3vH1FCB33o8
Allikas
Diktor.geenius.ee