Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

3 värsket tulijat Elisa videolaenutuses

N, 10/06/2021 - 10:41

Selleks, et õhtud ja nädalavahetused igavledes ei mööduks, pakub head ajaviidet Elisa filmimaailm. Videolaenutusse jõuavad regulaarselt uued filmid, millest väikest valikut tutvustamegi.


Elisa videolaenutuse erilinastus: ''Mortal Kombat''

🎬Uus erilinastus Elisa videolaenutuses: ’’Mortal Kombat’’!🎬MMA-võitleja Cole Young ei tea oma päritolu ega seda, miks Outworldi keiser oma parima sõdalase teda jahtima saatis. Ta satub märgikandjaile varjupaika pakkuva kaitsja Raideni templisse, kus ta treenib kogenud võitlejatega, et valmistuda vaenlastega universumi pärast lahingut pidama. Kas Cole’il õnnestub oma hinge jõud, arcana, avastada, et päästa mitte ainult oma perekond, aga ka Outworldi lõplikult peatada?👀Tegemist on äsja esilinastunud filmiga ning nagu meie erilinastustega ikka, siis vaatamine tasub endale kiirelt plaani võtta, sest film on videolaenutuses sees vaid piiratud aja! Video: ACMEFilm Eesti

Posted by Elisa Eesti on Friday, May 28, 2021

Erilinastus: “Mortal Kombat”

Tuntud videomängul põhineva Mortal Kombati uusversioon räägib loo MMA-võitlejast, kes satub Outerworldi keisri põlu alla ning otsib varju Raideni templist. Koos teiste võitlejatega asutakse treenima selle jaoks, et päästa maailma hävingust.

Kas peategelasel õnnestub oma sisemise hingejõu toel kurja keisri plaane takistada, saad juba filmist teada. Kuid kiirusta – Elisa erilinastustele kohaselt on antud linateos vaatamiseks saadaval ainult piiratud aja!“Let him go”

Traagiline lugu ühe perekonna elust, kus abielupaar kaotab oma poja. Tema naine on aga leidnud uue mehe, kellega koos otsustatakse pere juurest lahkuda. Selleks, et päästa pojapoeg uue mehe ohtlikku perekonna käest, asub erruläinud šerif koos naisega teekonnale tema leidmiseks.

Filmi peaosades mängivad Diane Lane ja Kevin Costner.“Saatuslik naine”  

Suhtedraama, kus edukas spordiagent Derrick sattub valede võrku tänu salapärasele naisele. Pärast üheöösuhet on tema elu kokku varisemas, kuid võõras naine ei plaani teda niipea rahule jätta.

Tegu on politseiuurijaga, kes on sihilikult mehe oma uurimisse seganud. Derrick püüab meeleheitlikult oma suhteid korda saada ning selgusele jõuda, mida salapärane naine temalt tegelikult ootab.


Allikas
Diktor.geenius.ee

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

 

 

 

 

 

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.