Põhisisu algus
Rõõmusta sõpra või vanaema päris postkaardiga! Vali oma piltide seast parim pärl välja, meie trükime selle kvaliteetselt välja ja saadame edasi vaid 3,25 € eest tõelise postkaardina. Kaarti saad saata ka siis, kui oled Telia või Tele2 klient.
 • 1
  Lae üles oma pilt
 • 2
  Peaaegu valmis...
  Maksa postkaardi eest 3.25€
 • 3
  Valmis

Kokku: 3.35 eurot

Vali sobiv pank maksmiseks

Netipangas tasumise järgselt vajuta kindlasti nuppu

“Tagasi kaupmehe juurde”

Makse ebaõnnestus!

Tellimus ei õnnestunud. Postkaardi saatmiseks palun alusta uuesti.

Korduma kippuvad küsimused Tavaliselt 2-4 tööpäeva jooksul. Valida saad 15x10cm ja 12x12cm kaardi vahel. Ei, prindime postkaardi välja täpselt sellise tekstiga, kvaliteedis ja värvitoonides, nagu selle üles laed. Kasuta sel juhul lühendatud nime, näiteks A. H. Tammsaare. Selleks, et postkaart kohale jõuaks, on kõige tähtsam aadressi õigsus. Üleslaetava pildi maht peab olema väiksem kui 10MB ning hetkel tervitustekstis emotikone välja printida pole võimalik. Postkaardi saadame ilma ümbrikuta ning margi asemel on Eesti Posti tempel. Elisa Postkaardi eest saad tasuda kasutades Swedbank’i, SEB, LHV või Luminori pangalinki. Kirjuta meile meiliaadressile postkaart@elisa.ee ja aitame! Enne teenuse tellimist tutvu kindlasti Elisa Postkaart teenuse tingimustega ja privaatsustingimustega.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!