Põhisisu algus
Elisa Live Shopping on sinu teejuht uute seadmete ja digiteenuste maailmas. Põnevad külalised ja parimad pakkumised ootavad sind!
Liitu LIVE ülekandega ja räägi meiega kaasa Oleme ette valmistanud põnevad teemad ja kaasanud värvikad külalised. Sina saad live ülekande ajal kommentaariumis arvamust avaldada ja kaasa mõelda. Saa kõikidele küsimustele vastused diivanilt tõusmata Täienda oma teadmisi olulistel teemadel olenemata asukohast. Saa osa parimatest pakkumistest Tee teadlik valik ja soeta uus seade või teenus kodust lahkumata. Ülekande ajal on saadaval väga hea hinnaga seadmed ja teenused. Elisa Live shopping x Põnniradar Kuidas anda oma lapsele rohkem vabadust ilma ise halliks minemata? 16.06.2022 kell 19.00 Värvikas saatejuht Merlin Miido (@homeinestonia) Eripakkumised Elisa Põnniradarile LIVE loosimäng. Räägi kaasa ning võida Myki 4 nutikell ja Põnniradari teenus 12 kuuks Soovitused ja nipid lapsele kella valimiseks Vaata järgi Vali lapsele uus äge kell! Kasuta ostukorvis sooduskoodi LIVESHOPPING ning saad Põnniradari teenuse 6 kuuks TASUTA. Tutvu tingimustega siin. Eesti-, vene- ja inglisekeelne menüü kellas ning lapsevanemale mõeldud äpis Sõnumid, häälkõned ja videokõned lapsega suhtlemiseks Sammulugeja, kalkulaator, vestluse aken ja palju muud lapsele Põnniradari teenus 6 kuuks 0€ eest (edaspidi 3.99€ kuus) Myki 4 nutikell 139€ Kella valima Toimunud live shoppingud
Elisa Live Shopping: Põnniradar x Merlin Miido
16.06.2022
(tänav, maja, korter, linn, maakond, postiindeks)
Kella värvus
Põnniradar 6 kuuks 0€ eest (edaspidi 3.99€ kuus)

Myki 4 nutikell 139€

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!