Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Personaalsed toitumissoovitused
Toitumiskava luues ja retsepte välja pakkudes võtame arvesse, kui oled taimetoitlane või kui sul on mõni levinud toidutalumatus.
Tervislik ja tasakaalus toitumiskava
Retseptid on lihtsad ja ka oma lemmiktoidud saad äppi lisada. Toitumiskava vastab Põhjamaade toitumissoovitustele. Süsivesikud, valgud, rasvad … kõik saad kätte just sulle vajalikus koguses.
Triipkoodiskanner – kui mugav
Söödud toidu äppi lisamiseks saad kasutada triipkoodiskannerit - lihtsalt skanni pakendi triipkood ja märgi täpne söödud kogus. Näiteks terve jogurtitops, pool või mitu topsi.
Ka taimetoitlastele
Äpis saad ära määrata ka selle, kui eelistad taimetoitu. Arvestame sellega retsepte välja pakkudes ja hoiame sinu toidulaua tasakaalustatuna.
Seo äpp ka oma liikumisäpiga
Elisa Elustiili äpi saad sünkroniseerida nii Google Fit’i kui Apple Health’iga, need omakorda saad siduda paljude teiste levinud äppidega, näiteks Endomondo, Strava, Polar Flow jt.
Kõigile
Elisa Elustiil on sulle! Pole vahet, kas oled Elisa, Telia, Tele2 või hoopis mõne välismaise operaatori klient.

Proovi 7 päeva tasuta!

Basic

3.99 € kuus

Toitumis- ja liikumissoovitused vastavalt andmetele, mis äppi sisestad - kaal, pikkus, sugu, töö iseloom nt istuv töö, treeningaktiivsus, teadaolevad toidutalumatused, kaalueesmärk ja kui kiiresti soovid kaalu muuta jms.

Hea teada! Enne kui klõpsad nupul „Liitu“, lae oma telefoni Elisa Elustiili äpp ja loo äpis konto. Nii tegutsedes on esimesed 7 päeva teenus sulle tasuta.

3.99 € kuus

Enne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti Elisa Elustiili tingimustega. Elisa Elustiili äpi kasutustingimused leiad siit.


Tutvu äpiga!

Elisa Elustiili sisukas ja samas lihtne äpp koos kõigi oma võimalustega on sinu päralt niipea, kui äpi alla laed. Esimesed 7 päeva päris tasuta, seejärel liitu kindlasti Elisa Elustiil teenusega ja liigume üheskoos elu ilusaima vormi suunas, tasakaalustatult toitudes ja piisavalt liikudes.

Laadi alla Google Play Laadi see Appstorest
Laadi alla Google Play Laadi see Appstorest

Las kaal märgib end ise äppi!

Hoia oma edusammudel silma peal. Kui kasutad nutikaalu, saadab see sinu kaalu ise äppi. Kui kasutad tavalist kaalu ja sisestad tulemuse mõnda teise äppi, saad Elustiili äpi sellega siduda ja jälle jõuavad andmed ise kohale.

SOOVITAME!

  • Soodsa ja hea nutikaalu Xiaomi Mi leiad Elisa e-poest.
  • Luba Apple Healthi või Google Fiti äpil suhelda nii oma nutikaalu äpi kui ka Elustiiliga ja sinu kaal jõuabki Elisa Elustiili äppi.

Sa ei peagi alati ise kokkama

Kui pole aega või laiskus tuleb peale (seda juhtub aeg-ajalt meie kõigiga), saad läbi Elisa Elustiili äpi söögid mugavalt koju tellida. Meie partner Epic Foods valib sinu eest sulle igaks päevaks menüü, teeb kõik päeva toidud ise valmis ja toob iga hommik sulle koju ära. Seda võimalust saab kasutada Tallinnas ja selle ümbruses.

Korduma kippuvad küsimused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.