Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Personaalsed toitumissoovitused
Toitumiskava luues ja retsepte välja pakkudes võtame arvesse, millised andmed enda kohta äppi sisestad, kui palju sporti teed, milline on sinu elustiil ja milline soovitud ideaalkaal.
Tervislik ja tasakaalus toitumiskava
Retseptid on lihtsad ja toitumiskava on vastavuses Põhjamaade toitumissoovitustega. Süsivesikud, valgud, rasvad … kõik saad kätte just sulle vajalikus koguses.
Lisada saad ka oma lemmiktoidud
Sisesta äppi oma lemmikretseptid ja saame ka neid toitumiskavas kasutada – serveerime neid sulle õigel ajal ja hoiame päeva toidu tasakaalus ka siis, kui su lemmiktoit üksikult võttes tasakaalus ei ole.
Ka taimetoitlastele
Äpis saad ära määrata ka selle, kui eelistad taimetoitu. Arvestame sellega retsepte välja pakkudes ja hoiame sinu toidulaua tasakaalustatuna.
Personaalsed liikumissoovitused
Lisaks toitumisele on tervislik olemiseks ja ideaalkaalu jõudmiseks vaja sporti teha. Ka selleks jagame sulle soovitusi.
Kõigile
Elisa Elustiil on sulle! Pole vahet, kas oled Elisa, Telia, Tele2 või hoopis mõne välismaise operaatori klient.

Proovi 7 päeva tasuta!

Basic

3.99 € kuus

Toitumis- ja liikumissoovitused vastavalt andmetele, mis äppi sisestad - kaal, pikkus, sugu, töö iseloom nt istuv töö, treeningaktiivsus, teadaolevad toidutalumatused, kaalueesmärk ja kui kiiresti soovid kaalu muuta jms.

Hea teada! Enne kui klõpsad nupul „Liitu“, lae oma telefoni Elisa Elustiili äpp ja loo äpis konto. Nii tegutsedes on esimesed 7 päeva teenus sulle tasuta.

3.99 € kuus

Enne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti Elisa Elustiili tingimustega. Elisa Elustiili äpi kasutustingimused leiad siit.


Tutvu äpiga!

Elisa Elustiili sisukas ja samas lihtne äpp koos kõigi oma võimalustega on sinu päralt niipea, kui äpi alla laed. Esimesed 7 päeva päris tasuta, seejärel liitu kindlasti Elisa Elustiil teenusega ja liigume üheskoos elu ilusaima vormi suunas, tasakaalustatult toitudes ja piisavalt liikudes.

Laadi alla Google Play Laadi see Appstorest
Laadi alla Google Play Laadi see Appstorest

Las kaal märgib end ise äppi!

Nüüd on äpis uus hea funktsionaalsus - kui kasutad nutikaalu, suhtlevad kaal ja äpp nüüd omavahel ise ning sina ei pea oma kaalu enam äppi sisestama, see tekib ise sinna niipea, kui end kaalud. Teine mugav võimalus lisandus veel – kui nutikaalu pole, aga oled kaalu sisestanud mõnda muusse Elisa Elustiili äpiga ühendatud äppi, ka siis jõuab kaal automaatselt Elisa Elustiili.

Elisa soovitab! Kui oled kaalumas nutikaalu ostu, siis meie soovitus on Xiaomi Mi, mille leiad ka juuresolevalt pildilt. Et kaal äpis automaatselt uueneks, ühenda Mi Fit äpp kaaluga ja luba Apple Health või Google Fit äpil suhelda nii Mi Fit kui Elisa Elustiili äpiga.

Korduma kippuvad küsimused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.