Põhisisu algus
Langeta kaalu Elustiili äpi abil! Tasakaalus toitumine, põnevad spordi- ja toitumisväljakutsed, geenitestil põhinevad toitumissoovitused ja palju muud. Sina söö, mis sulle maitseb, meie aitame toitumise tasakaalus hoida ja ideaalkaalu jõuda.
Elustiili äpp on nüüdsest Geneto Elustiil. Teenusega saad liituda äpi poes või Geneto kodulehel. Kõik Elisa kaudu tehtud liitumislepingud jäävad kehtima.
Elustiili äpiga langetad kaalu
Geenitestiga tuvastad elustiilihaiguste riskid
Triipkoodiskänneriga on lihtne toite sisestada
Kõigile, ka Telia ja Tele2 klientidele
Põnevad väljakutsed – nii sport kui toitumine
Väljakutsed – aitame sul motivatsiooni hoida

Elustiili äpist leiad nii toitumise, sammude kui trenniminutite väljakutsed ja usu meid, need on uskumatult tõhus nipp kaalulangetuse teekonnal motivatsiooni hoidmiseks. Lisaks heale vormile võid neis osaledes ka magusaid auhindu võita.

Geenitest – toitu oma geenide järgi

Elustiili geenitestiga selgitame, kas sind ähvardavad levinud elustiilihaigused, näites 2. tüüpi diabeet. Äpp arvestab geenitesti tulemusi sulle toitumissoovitusi jagades. Nii ennetad haigestumist.

Loe lähemalt siit
Triipkoodilugeja

Triipkoodiskänner aitab sul söödud toidud üles märkida. Seda mugavat võimalust teistes eestikeelsetes äppides ei ole. Lihtsalt skänni toote triipkood telefoni kaameraga sisse ja äpp annab sulle kogu toodet puudutava info.

Vaata, kuidas triipkoodilugejat kasutada

Kogu perele

Lisa äppi ka oma elukaaslane või kogu pere. Nii saavutavad kõik ideaalkaalu ning ka lapsed õpivad tervislikult toituma

Kes milliste toidukordadega ühineb, saad ise otsustada ja äpp arvestab siis retseptis õigete kogustega. Pere saad äppi lisada „Minu konto“ vaates ;)

Äpp arvestab sinu aktiivsusega

Ainult tervislikust toitumisest ei piisa, ka liikumine on oluline. Võta osa äpi väljakutsetest ja ühenda äpp ka erinevate spordiäppidega, nt Strava, Polar, MyFitness, Garmin Connect, et sinu trennid jõuaks automaagiliselt äppi ja saaksime arvestada trennis põletatud kaloritega.

Ostunimekiri

Toitumiskava põhjal koostame sulle automaatselt ostunimekirja. Saad seda ise täiendada ja asju, mis kodus juba olemas on, hõlpsasti välja jätta. Ostunimekiri on hea viis säästa nii raha kui aega.

Toitumiskava sinu eelistuse järgi

Söö neid toite, mida naudid ning langeta kaalu samaaegselt. Retseptid on lihtsad ning süsivesikud, valgud, rasvad … kõik saad kätte just sulle vajalikus koguses. Ka siis kui oled taimetoitlane või sul on mõni levinud toidutalumatus.

Leia sobiv pakett! Elustiili äpp on nüüdsest Geneto Elustiil. Teenusega saad liituda äpi poes või Geneto kodulehel. Kõik Elisa kaudu tehtud liitumislepingud jäävad kehtima.
Loe, kuidas Elustiili äpp on elusid muutnud
Võtsin end lõpuks käsile ja kaotasin 20kg!
Miski pole võimatu, kui seda tõeliselt tahta! Ühel päeval otsustasin, et „aitab“ ja võtsin ette enda toitumise. Raske oli päeva pealt enda harjumusi muuta, aga tahe lõpuks muutuda oli suurem! Minu teekond jätkub... kas ka sinul algab teekond tervislikuma elustiili poole?
Helina
Elustiili äpi kasutaja alates 2020
Geenitesti tulemus tõmbas kohe päriselt käima!
Minu tulemused valmistasid esialgu küll teatava pettumuse, kuid see just motiveeris mind ennast käsile võtma. Alles nüüd ma hakkasin päriselt proovima neid retsepte, mida äpis pakutakse ja täitsa huvitav on!
Eduard
Elustiili äpi kasutaja alates 2019
Kaotasin Elustiili äpi abil 5 kuuga 10 kilo.
Olen õnnelik, et olen ema rolli kõrval taas iseennast leidnud. Tõeline saavutus ongi eneseväärtuse taas leidmine ja see on väärtuslikum, kui kõik need kaalunumbrid, mis kukuvad!
Merit
Elustiili äpi kasutaja alates 2020
Sa pole sel teekonnal üksinda

Lisamotivatsiooni, häid ideid ja mõttekaaslasi on lihtne leida ka väljaspool äppi! Liitu meie tervislikku toitumist toetava grupiga

Koos Tervislikuma Elustiilini.

Häid pakkumisi ja kampaaniamängud leiad Elustiili Facebooki lehelt.

Koostööpartnerid
Geneto
Geneto on meie geenitestide ja äpi arenduse partner. Koos Genetoga toome sinuni parimad soovitused, mis on teaduslikult tõestatud ning mis aitavad ennetada elustiilihaigusi.
Tartu Ülikooli genoomika instituut
Elustiilihaiguste riskiskoorid põhinevad algoritmidel, mis on välja töötatud koostöös Tartu Ülikooli genoomika instituudi teadlastega.
Myfitness
Trenn ja toitumine käivad käsikäes! Lõime kampa MyFitnessiga, et treeningute jälgimine Elustiili äpis oleks sinu jaoks veelgi lihtsam.
IntensivePT
Elustiili äpp on ka IntensivePT personaaltreenerite koolitusprogrammis. IntensivePT treenerid soovitavad ja kasutavad!

Kaal märgib end ise äppi!

Hoia oma edusammudel silma peal. Kui kasutad nutikaalu, saadab see sinu kaaluinfo ise äppi Apple Health või Google Fit vahendusel.

Luba Apple Healthi või Google Fiti äpil suhelda nii oma nutikaalu äpi kui ka Elustiiliga ja sinu kaal jõuabki Elisa Elustiili äppi.

Loe lisaks Vaata veel
Kaalulangetamise A&O: Valkude tarbimine
Kaalulangetamise A&O: Valkude tarbimine
Kaalulangetamise A&O: Valkude tarbimine Käes on kaalulangetamise A ja O neljas ja ühtlasi viimane osa. Kui oled endale kõik need neli osa selgeks teinud, siis…
Jõululaua soovitused: kõige figuurisõbralikumad verivorstid, pohlamoosid ning kapsad
Jõululaua soovitused: kõige figuurisõbralikumad verivorstid, pohlamoosid ning kapsad
Üks on kindel, verivorstideta jõululaud ei ole õige jõululaud. Küll aga, kui kartuli ja köögiviljade puhul teame, et need esindavad meie laual süsivesikute gruppi…
Lembit enne ja pärast
Lembitu suur elumuutus: „purgisupidieediga“ 15kg kergemaks!
Lembit on 56-aastane Väike-Maarja mees, kes on suurema osa oma elust tegelenud põllumajandusega ja pidanud veskit. Seoses ettevõtte laienemisega ei pidanud Lembit…
Korduma kippuvad küsimused
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!