Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Tasakaalus toitumiskava sinu eelistuste järgi
Geenitestiga tuvastad elustiilihaiguste riskid
Triipkoodiskänneriga on lihtne toite sisestada
Kõigile, ka Telia ja Tele2 klientidele
Põnevad väljakutsed – nii sport kui toitumine
Väljakutsed nüüd Elustiili äpis!

Sammude, trenniminutite ja toitumise väljakutsed on nüüd äpis sind ootamas – tule pane end proovile, võistle nii iseendaga kui ka teiste vastu, võida auhindu ja saavuta ideaalvorm, mida sa väärid!

Geenitest – õpi enda keha tundma

Elustiili geenitestist selgub, kui suur risk on sul haigestuda levinud elustiilihaigustesse, näites 2. tüüpi diabeeti.

Kogu geeniinfot võtab Elustiili äpp arvesse ja annab sulle igapäevaseid toitumissoovitusi. Nii ennetad haigestumist!

Loe siit, milliste haiguste riski Premium paketis sisalduv geenitest mõõdab.
Triipkoodilugeja

Triipkoodiskänner aitab sul söödud toidud üles märkida. Teistes eestikeelsetes äppides seda pole. Lihtsalt skänni toote triipkood telefoni kaameraga sisse ja äpp annab sulle kogu toodet puudutava info.

Vaata siit, kuidas triipkoodilugejat kasutada.

Kogu perele

Lisa äppi ka oma elukaaslane või kogu pere. Nii saavutavad kõik ideaalkaalu ning ka lapsed õpivad tervislikult toituma.

Seda saad ise otsustada, kes ja milliste sinu toidukordadega ühineb. Äpp arvestab õigete kogustega nii retseptis kui ka ostukorvi koostades. Pere saad äppi lisada „Minu konto“ vaates ;)

Trennid äppi

Ka oma trenniinfo saad automaagiliselt äppi suunata. Ühilda alustuseks Elustiili äpp kas Google Fit või Apple Health äpiga. Kui kasutad treeningutel mõnda muud äppi, näiteks Strava Garmin, MyFitness, Polar vm, ühenda ka see Google Fit’i või Apple Health’iga. Nii jõuab trenniinfo automaatselt ka Elustiili äppi.

Ostunimekiri

Toitumiskava põhjal koostame sulle automaatselt ostunimekirja. Saad seda ise täiendada ja asju, mis kodus juba olemas on, hõlpsasti välja jätta. Ostunimekiri on hea viis säästa nii raha kui aega.

Klikka siia ja vaata kuidas ostunimekirja koostamine käib.

Toitumiskava

Koostame sulle igaks päevaks personaalse toitumiskava, mis vastab Põhjamaade toitumissoovitustele. See arvestab ka erinevate piirangutega - näiteks kui oled taimetoitlane või sul on mõni levinud toidutalumatus.

Vaata siit, kuidas toitumiskava genereerimine välja näeb.

Leia sobiv pakett!

Elustiilil on kaht tüüpi pakette - kõigis Basic pakettides arvestame sulle toitumissoovitusi jagades andmeid, mis ise äppi sisestad. Premium pakettides saad kõik Basic pakettide võimalused + arvestame ka sinu geenitesti tulemusi.

Enne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti Elustiili teenuse tingimustega.

Elustiili äpi kasutustingimused leiad siit.

Loe, kuidas Elustiili äpp on elusid muutnud
Võtsin end lõpuks käsile ja kaotasin 20kg!
Miski pole võimatu, kui seda tõeliselt tahta! Ühel päeval otsustasin, et „aitab“ ja võtsin ette enda toitumise. Raske oli päeva pealt enda harjumusi muuta, aga tahe lõpuks muutuda oli suurem! Minu teekond jätkub... kas ka sinul algab teekond tervislikuma elustiili poole?
Helina
Elustiili äpi kasutaja alates 2020
Geenitesti tulemus tõmbas kohe päriselt käima!
Minu tulemused valmistasid esialgu küll teatava pettumuse, kuid see just motiveeris mind ennast käsile võtma. Alles nüüd ma hakkasin päriselt proovima neid retsepte, mida äpis pakutakse ja täitsa huvitav on!
Eduard
Elustiili äpi kasutaja alates 2019
Kaotasin Elustiili äpi abil 5 kuuga 10 kilo.
Olen õnnelik, et olen ema rolli kõrval taas iseennast leidnud. Tõeline saavutus ongi eneseväärtuse taas leidmine ja see on väärtuslikum, kui kõik need kaalunumbrid, mis kukuvad!
Merit
Elustiili äpi kasutaja alates 2020
Sa pole sel teekonnal üksinda

Lisamotivatsiooni, häid ideid ja mõttekaaslasi on lihtne leida ka väljaspool äppi! Liitu meie tervislikku toitumist toetava grupiga

Koos Tervislikuma Elustiilini.

Häid pakkumisi ja kampaaniamängud leiad Elustiili Facebooki lehelt.

Koostööpartnerid
Geneto
Geneto on meie geenitestide ja äpi arenduse partner. Koos Genetoga toome sinuni parimad soovitused, mis on teaduslikult tõestatud ning mis aitavad ennetada elustiilihaigusi.
Tartu Ülikooli genoomika instituut
Elustiilihaiguste riskiskoorid põhinevad algoritmidel, mis on välja töötatud koostöös Tartu Ülikooli genoomika instituudi teadlastega.
Myfitness
Trenn ja toitumine käivad käsikäes! Lõime kampa MyFitnessiga, et treeningute jälgimine Elustiili äpis oleks sinu jaoks veelgi lihtsam.
IntensivePT
Elustiili äpp on ka IntensivePT personaaltreenerite koolitusprogrammis. IntensivePT treenerid soovitavad ja kasutavad!

Kaal märgib end ise äppi!

Hoia oma edusammudel silma peal. Kui kasutad nutikaalu, saadab see sinu kaaluinfo ise äppi. Kui kasutad tavalist kaalu, sisesta tulemused mõnda teise äppi, seo see Elustiili äpiga ja jälle jõuavad andmed ise kohale.

SOOVITAME!

  • Soodsa ja hea nutikaalu Xiaomi Mi leiad Elisa e-poest.
  • Luba Apple Healthi või Google Fiti äpil suhelda nii oma nutikaalu äpi kui ka Elustiiliga ja sinu kaal jõuabki Elisa Elustiili äppi.
Korduma kippuvad küsimused

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

 

 

 

 

 

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.