Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

  • ThinkPad sülearvuteid iseloomustab töökindlus, stabiilsus ja vastupidavus. Need F1 autode ning lennukitega samast materjalist valmistatud äriklassi arvutid on läbinud militaarsed koormustestid, millega tagatakse masinate vankumatu kvaliteet.

  • ThinkPad sülearvutite klaviatuurid on vaiksed ja mugavad, nende nuppudel olevad sümbolid ei kulu. Juhul, kui klaviatuurile satub vedelikku, juhitakse see sülearvuti alt välja. NB! See ei tähenda, et tootesarja arvutid veekindlad oleksid!

  • Ka kasutatavad akud on valitud vastupidavust silmas pidades – need peavad laadimiskordade vahel vastu üle kahe korra kauem kui teiste sülearvutite omad ning kolme aasta möödudes säilitavad 75% oma algsest mahutavusest.

ThinkPad X1 Carbon 6. generatsioon

See magneesiumsulamist, süsinik- ja klaaskiuga tugevdatud korpusega arvuti on äärmiselt kerge ja õhuke, kuid üllatab seejuures oma jõudlusega. Integreeritud 4G mobiilse internetiga modem ning kuni 15 tundi vastu pidav aku lubavad kasutajal ringi rännata ilma vajaduseta WiFi ja elektripistikute järele ning sõrmejäljelugeja laseb arvutisse siseneda mugavalt ja turvaliselt.


Vaata lähemalt

ThinkPad L490

L490s seob tugevad jõudlusnäitajad taskukohase hinnaga, sobides seega hästi kodukasutajale, õpilasele ja väikeettevõtjale. Hea ühenduvus ning uued turvalahendused muudavad lihtsaks ja ohutuks ka avatud võrkudes toimetamise ning vastupidav aku pakub südamerahu ka neis paigus, kus pistikuid pole.


Vaata lähemalt

ThinkPad E590

E590 15,6’’ kõrgresolutsiooniga IPS ekraan pakub kasutusnaudingut nii videotöötlejale, filmivaatajale kui ka mängurile ning arvuti soodne hind muudab selle täiuslikuks neile, kes vähese eest võimalikult palju saada soovivad. Uued turvalahendused aitavad hoida äri- ja loomesaladusi võõraste silmade eest.


Vaata lähemalt

ThinkPad X280

X280 on alati seiklusteks valmis: selle mugav suurus ning kerge kaal muudavad ringirändamise enneolematult lihtsaks, olles samal ajal valmis ka kõige intensiivsemaks tööks. LTE tugi ning kauakestev aku lubavad püsida maailmaga pidevas ühenduses ning selle vastupidav disain ei heitu põrutuste ega mahaloksunud jookide ees.


Vaata lähemalt

Garantii

Meie tootesarja mudelitele X280, X1 ning T480S kehtib kolmeaastane uksest ukseni garantii, mis tähendab, et hooldusprotsess korraldatakse omaniku eest täiel määral ära, teda hoolduspartneri juurde jooksutamata. Selleks, et kõik see juhtuks, tuleb kliendil vaid helistada IBM Eesti numbril 6 600 800. Teiste mudelite puhul tuleb kliendil pöörduda seadmega lähimasse Elisa esindusse.

Mobiilne andmeside

Mudelid X280, X1 ning T480s on varustatud LTE toega, tänu millele võib hotspotid ja WiFi-võrgud ära unustada. Kliendil tuleb seadmesse võtta vaid meie mobiilse andmesidega sim-kaart, et siis juba kõikjal maailmas suurtel kiirustel veebiühendust nautida.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.