Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Lenovo ThinkPad T480s

T480s on ideaalne partner neile, kes tahavad tööst mõnu tunda. LTE tugi võimaldab kasutajal ühenduda internetiga pea igas maailma nurgas ning kõrge resolutsiooniga IPS ekraan sobib täiuslikult nii foto- ja videotöötluseks kui ka pärast rasket päevatööd filmivaatamiseks. Kõige selle juures on tegu ühe kergeima 14-tollise ekraaniga sülearvutiga.

  • Ostes nüüd T480s sülearvuti, saad interneti arvutisse terveks kuuks tasuta. Tee ost e-poest ja meie haldur võtab sinuga tasuta interneti vormistamiseks ühendust.

Loe detailseid pakkumise tingimusi siit.


Vaata lähemalt


  • ThinkPad sülearvuteid iseloomustab töökindlus, stabiilsus ja vastupidavus. Need F1 autode ning lennukitega samast materjalist valmistatud äriklassi arvutid on läbinud militaarsed koormustestid, millega tagatakse masinate vankumatu kvaliteet.

  • ThinkPad sülearvutite klaviatuurid on vaiksed ja mugavad, nende nuppudel olevad sümbolid ei kulu. Juhul, kui klaviatuurile satub vedelikku, juhitakse see sülearvuti alt välja. NB! See ei tähenda, et tootesarja arvutid veekindlad oleksid!

  • Ka kasutatavad akud on valitud vastupidavust silmas pidades – need peavad laadimiskordade vahel vastu üle kahe korra kauem kui teiste sülearvutite omad ning kolme aasta möödudes säilitavad 75% oma algsest mahutavusest.

ThinkPad X1 Carbon 6. generatsioon

See magneesiumsulamist, süsinik- ja klaaskiuga tugevdatud korpusega arvuti on äärmiselt kerge ja õhuke, kuid üllatab seejuures oma jõudlusega. Integreeritud 4G mobiilse internetiga modem ning kuni 15 tundi vastu pidav aku lubavad kasutajal ringi rännata ilma vajaduseta WiFi ja elektripistikute järele ning sõrmejäljelugeja laseb arvutisse siseneda mugavalt ja turvaliselt.


Vaata lähemalt

ThinkPad L490

L490s seob tugevad jõudlusnäitajad taskukohase hinnaga, sobides seega hästi kodukasutajale, õpilasele ja väikeettevõtjale. Hea ühenduvus ning uued turvalahendused muudavad lihtsaks ja ohutuks ka avatud võrkudes toimetamise ning vastupidav aku pakub südamerahu ka neis paigus, kus pistikuid pole.


Vaata lähemalt

ThinkPad E590

E590 15,6’’ kõrgresolutsiooniga IPS ekraan pakub kasutusnaudingut nii videotöötlejale, filmivaatajale kui ka mängurile ning arvuti soodne hind muudab selle täiuslikuks neile, kes vähese eest võimalikult palju saada soovivad. Uued turvalahendused aitavad hoida äri- ja loomesaladusi võõraste silmade eest.


Vaata lähemalt

ThinkPad X280

X280 on alati seiklusteks valmis: selle mugav suurus ning kerge kaal muudavad ringirändamise enneolematult lihtsaks, olles samal ajal valmis ka kõige intensiivsemaks tööks. LTE tugi ning kauakestev aku lubavad püsida maailmaga pidevas ühenduses ning selle vastupidav disain ei heitu põrutuste ega mahaloksunud jookide ees.


Vaata lähemalt

Ideapad 330S-14IKB

Jõuline tegude-arvuti, mis aitab sul kõike täie tõsidusega võtta – ressursimahukast tööst haaravate mängudeni. Toeks on uusim Intel i3 protsessor. Kiirlaadimine annab vaid 15 min laadimisega 2 h tööaega.

  • Kerge 14” Full HD ekraaniga sülearvuti
  • Rapid Charge (kiirlaadimine)

Vaata lähemalt

Yoga 530-14IKB

Tõeliselt moodne ja mitmekülgne läpakas, mille kaaned painduvad 360°. Kasuta sülearvuti või tahvlina. Kaaludes vaid 1,6 kg, kestab selle aku kuni 10 h, nii et arvutit on lihtne kõikjale kaasa võtta. Ühildub Active Pen’iga. Uus Intel i3 protsessor.

  • 360° kraadi pööratav puutetundlik ekraan
  • Rapid Charge (kiirlaadimine)
  • Active Pen puutepliiats

Vaata lähemalt

Garantii

Meie tootesarja mudelitele X280, X1 ning T460S kehtib kolmeaastane uksest ukseni garantii, mis tähendab, et hooldusprotsess korraldatakse omaniku eest täiel määral ära, teda hoolduspartneri juurde jooksutamata. Selleks, et kõik see juhtuks, tuleb kliendil vaid helistada IBM Eesti numbril 6 600 800. Teiste mudelite puhul tuleb kliendil pöörduda seadmega lähimasse Elisa esindusse.

Mobiilne andmeside

Mudelid X280, X1 ning T480s on varustatud LTE toega, tänu millele võib hotspotid ja WiFi-võrgud ära unustada. Kliendil tuleb seadmesse võtta vaid meie mobiilse andmesidega sim-kaart, et siis juba kõikjal maailmas suurtel kiirustel veebiühendust nautida.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.