Põhisisu algus
Jaga oma nutipaketi kõne- ja internetimahtu näiteks nutikellaga – nii saavad asjad aetud ka siis, kui telefoni parajasti käepärast pole.
Ühe paketi internet ja kõned korraga kahes seadmes
Paindlikumad võimalused asjade ajamiseks
Nutikellast saab sulle veelgi sisukam kaaslane
Ole igal ajal kättesaadav, ka ilma telefonita
Apple kelladSamsungi kelladMuud seadmed
MultiSIM Apple Watch nutikellaleMultiSIM teenusega saad liituda oma iPhone'i rakenduses Watch.Liitu kohe ja naudi 6 kuud MultiSIM teenust tasuta!
0 €kuus
Kuue kuu möödudes 3 € kuus + KMLiitumistasu 0 €Vaata liitumisjuhenditEnne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti MultiSIM teenuse tingimustega.
Kuidas MultiSIM´i aktiveerida? Ava rakendus Ava oma iPhone'is rakendus Watch Liitu teenusega Järgi juhendi lihtsaid samme. Teenuse käivitamine Teenus on aktiveeritud ja eSIM laetakse mõne minutiga sinu kellale. Milleks sulle MultiSIM?MultiSIMi teenus teeb elu mugavamaks. Kui su mobiilinumbriga on seotud kaks SIM-kaarti, saad valida vastavalt olukorrale, millise seadmega asju ajada. Vali ise, kuidas kõned ühenduvad:Üheaegselt – Mõlemad seadmed helisevad korraga. See on vaikimisi seadistus, mida saad muuta iseteeninduses. Järjestikku – näiteks üks seade heliseb 15 sekundit, seejärel liigub kõne teisele seadmele. Ei ühendata edasi – kõned tulevad vaid ühele seadmele.
MultiSIM Samsungi nutikelladeleMultiSIM teenusega saad liituda läbi Elisa iseteeninduse. Lae QR-koodi abil eSIM seadmesse. Vajadusel aitab sind lihtne juhendLiitu kohte ja naudi 6 kuud MultiSIM teenust tasuta!
0 €kuus
Kuue kuu möödudes 3 € kuus. Hinnale lisandub käibemaks.Liitumistasu 0 €Liitu teenusegaVaata liitumisjuhenditEnne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti MultiSIM teenuse tingimustega.
Kuidas MultiSIM´i aktiveerida? Aktiveeri teenus Aktiveeri MultiSIM’i teenus Elisa iseteeninduses Lae eSIM seadmesse Skänni Elisa iseteenindusest QR- koodi abil eSIM lisaseadmesse Teenuse käivitamine Taaskäivita oma seadmed (nutitelefon ja kell)! Teenus on kasutamiseks valmis Milleks sulle MultiSIM?MultiSIMi teenus teeb elu mugavamaks. Kui su mobiilinumbriga on seotud kaks SIM-kaarti, saad valida vastavalt olukorrale, millise seadmega asju ajada. Vali ise, kuidas kõned ühenduvad:Üheaegselt – Mõlemad seadmed helisevad korraga. See on vaikimisi seadistus, mida saad muuta iseteeninduses. Järjestikku – näiteks üks seade heliseb 15 sekundit, seejärel liigub kõne teisele seadmele. Ei ühendata edasi – kõned tulevad vaid ühele seadmele.
MultiSIM muudele seadmeteleVali teenus, kui soovid kõne- ja internetimahtu jagada:Huawei nutikellagaMõne muu seadmegaHind alates 3 € kuus. Hinnale lisandub käibemaks.Liitumistasu 0 €Liitu teenusegaEnne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti MultiSIM teenuse tingimustega. Kuidas MultiSIM´i aktiveerida? Aktiveeri teenus Aktiveeri MultiSIM’i teenus Elisa iseteeninduses Lae eSIM seadmesse Skänni Elisa iseteenindusest QR- koodi abil eSIM lisaseadmesse Teenuse käivitamine Taaskäivita oma seadmed (nutitelefon ja kell)! Teenus on kasutamiseks valmis Sul on MultiSIMi puudutav lisaküsimus? Vastused leiad Abikeskusest.Milleks sulle MultiSIM?MultiSIMi teenus teeb elu mugavamaks. Kui su mobiilinumbriga on seotud kaks SIM-kaarti, saad valida vastavalt olukorrale, millise seadmega asju ajada. Vali ise, kuidas kõned ühenduvad:Üheaegselt – Mõlemad seadmed helisevad korraga. See on vaikimisi seadistus, mida saad muuta iseteeninduses. Järjestikku – näiteks üks seade heliseb 15 sekundit, seejärel liigub kõne teisele seadmele. Ei ühendata edasi – kõned tulevad vaid ühele seadmele.
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama