Pakkumised

iPhone 8 ja 8 Plus on nüüd kohal! Elisas 0 intressiga

iPhone 8 ja 8 Plus on nüüd kohal! Elisas 0 intressiga

Uued tippklassi tegijad on kohal, et pakkuda Sulle enneolematut kogemust, mugavust ja emotsiooni. iPhone’i uutesse mudelitesse on põimitud nii elegantsus kui intelligentsus. Saa Sinagi tehnikaimest osa! 

Avasta X-faktor – iPhone X on kohal!

Avasta X-faktor – iPhone X on kohal!

Tahad teada, mida toob nutitelefonide tulevik? Siis tutvu Apple’i uusima mudeliga iPhone X! Minimalistlik, aga võimas uue põlvkonna nutitelefon pakub Sulle täiesti uudseid võimalusi.

Vahetame! Nutivahetus teeb vanast uue

Vahetame! Nutivahetus teeb vanast uue

Too vana telefon või tahvel uue Samsungi telefoni sissemakseks. Saad selle võrra hinnast alla ja lisaks veel Samsungi erisoodustust: S8 puhul 80 €, S7 edge puhul 50 € ja A5 puhul 30 €.

Arvuta oma tiimi võit!

Arvuta oma tiimi võit!

Elisa Office 365 Pilvekontor kalkulaatoriga saad hõlpsasti arvutada, kui palju Sinu tiim või ettevõte võiks aastas Pilvekontoriga raha kokku hoida. Terviklahendus on alati soodsam. Lisaks säästab üks leping kuue asemel Sinu aega ja energiat. 

Office 365 Pilvekontor

Office 365 Pilvekontor

Pilvekontor on terviklahendus, mis sisaldab kõiki tööks vajalikke side- ja tarkvaralahendusi ühe kuutasu eest. Pilvekontoriga töötad oma tiimiga sünkroonis asukohast sõltumata. Paketis saad nii sideteenused, alati värskeima Microsoft Office kontoritarkvara, äriklassi meiliteenuse kui 1 TB pilveruumi igale kasutajale. Vii Pilvekontoriga oma tiim võiduni!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.