Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa
Elisa
Otsing

Breadcrumb

Telefon
Eraklient
Mida teha kui MMSi saatmine ei toimi? Põhisisu algus

MMSi saatmine Eestis ei toimi

  • Kontrolli enda seadme MMSi seadistusi.
  • Kui MMSi vastuvõtja kasutab Telia mobiilsideteenuseid, siis arvesta sellega, et Telia on määranud MMS-i vastuvõtmisel 1 MB piirangu. See tähendab, et üle 1 MB suurused MMSid Telia mobiilinumbritele kohale ei jõua. Alternatiivina soovitame saata pildi või video läbi mõne suhtlusrakenduse (Facebook Messenger, Whatsapp, Viber jms) ja kasutades selleks mobiilset internetti.

MMSi saatmine välismaal ei toimi

  • Veendu, et Sinu mobiilis on mobiilne internet sisse lülitatud. Selleks, et saaksid MMSe välismaal olles, peab Sinu nutiseadmes olema sisse lülitatud mobiilne internet.
  • Veendu, et Sinu mobiiltelefon lubab välismaal olles MMS-e välismaal olla saata ja vastu võtta. Mõned telefonid võimaldavad seadistustes määrata, kuidas käituda roamingus: kas võtta MMSe vastu või lükata nende vastuvõtt edasi koduvõrku saabumiseni. Detailse info telefoni võimaluste ja täpse seadistamise kohta leiad enda mobiiltelefoni kasutusjuhendist.
  • Veendu, et mobiilivõrgus, mida välismaal kasutad, toimib mobiilne andmeside. MMS-i saatmine välismaal toimib ainult võrkudes, mis võimaldavad kasutada ka andmesidet. Ülevaate erinevates välisvõrkudes toimivate teenuste kohta leiad siit.
Küsi abi otsevestluses
Saada
Kas sellest juhendist oli abi?
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama