Põhisisu algus

“Kõigepealt peab olema väline ilu, siis vaatan, mis seal sees on.” Suhtesaate osalised kohtuvad lõpuks oma kosilastega 


Nädal tagasi said kaheksa saatesarja “Sellest saab meie suvi” vallalist kätte kosilaste kirjad. Mõtlemist jätkus kõigil ja lihtne ei olnud kellelgi. Kokku võttis osalistega ühendust 300 inimest, kes tahtsid armastust leida. Järjekordses osas selgub, kes on need viis vallalist, kes saates jätkavad.  

Värskes sarja “Sellest saab meie suvi” osas kohtuvad meie vallalised ja kosilased päriselus esimest korda. “Väga raske ei olnud valikut teha,” sõnab Renne ja lisab naeruga: “Kõigepealt peab olema välimine ilu ja siis ma vaatan, mis seal sees on.”

Renne proovib Männiku jahilasketiirus kõmmutamise keskel noormeestelt infot kätte saada. Kes peigmeestest vastab pildile ja kirjale ning tema soovidele ning kes kohe üldse mitte?  

Naistega teletorni servale

Maksim aga kutsub naised Tallinna teletorni. “Ma oleks nagu Charlie, keda ümbritsevad inglid,” oli Maksim vägagi rõõmus, kui oma kosilasi nägi. Kuna Maksimile meeldib ekstreemsus, viib ta oma kosilased kohtingule teletorni servale ning naistele on see üks ja ainus võimalus, et mehele nii hinge pugeda, et ta nad enda koju kutsuks.  

Kes kutsus kohtama lausa kuus kosilast, kellega minevikust kohtub Janne ning milline naine läks lausa kolme peategelased kohtingule ja mida meie peategelased kaaslasest otsivad? See selgub juba täna, 14. septembril, ainult Elisa Huubis.   

Maaelust pakatavat romantikatormi juhib Romi Hasa, režissöörid: Indrek Simm ja Elar Järvet, toimetajad: Eda-Liis Kann ja Raimo Kummer, produtsent: Raimo Kummer, tunnusmuusika: Koit Toome. “Sellest saab meie suvi” on Kanal 2 ja Elisa Huubi koostööprojekt.  

Kõik Elisa originaalsarjad on leitavad Elisa Huubist, mille kasutamiseks on tarvis vaid mistahes teenusepakkuja internetiühendust. Lisaks originaalsarjadele leiab platvormilt suure valiku teisi kvaliteetseid kodumaiseid ja rahvusvahelisi seriaale, mida saab nautida ühe kuutasu eest täiesti reklaamivabalt. Pakkudes oma kliendile kvaliteetset ja rikkaliku žanrite valikuga kodumaist toodangut, on Elisa ühtlasi ka Eesti filmikunsti edendajaks ja panustab seeläbi eesti keele ning kultuuri jätkusuutlikku püsimisse.  


Allikas
Diktor.geenius.ee
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/koigepealt-peab-olema-valine-ilu-si…
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!