Põhisisu algus
Suurim valik ajakirju ühe soodsa kuutasu eest alati kõikjal kaasas. Loe nii palju kui jaksad ja just siis, kui ise soovid.
Loe 2 nädalat tasuta
Kõik äpis saadaval ajakirjad
Vali teema: Kõik Meelelahutus Hobid
Naisteleht Meelelahutuslikud uudised ja artiklid moodsale naisele! Naistelehe veergudelt leiad ilusoovitused, testid, vihjed ja palju muud.
Tiiu Tiiu kirjutab sõbralikus ja vahedas keeles teemadel, mis toovad argipäeva põnevust. Tiiul pole põhjust targutada ega õpetada, sest lugeja on isegi piisavalt tark ja kogenud. Tiiu lihtsalt aitab värskeimate uudistega kursis olla. Ta on kui noorem õde, kes hindab vanaemadelt päritud knihve ning kõrvutab neid edukalt kõige uuenduslikumate kulinaaria-, aia- või tervisetrendidega.
Kalale! Looduses Kalale! Looduses on Eesti sisukaim väljaanne loodushuvilisele lugejale. Ajakiri keskendub kalastus- ja matkateemadele, pakkudes lisaks praktilist nõu ja üldharivat lugemist loodusest.
Eesti Mets Eesti Mets on aastakümneid ilmunud loodusajakiri, mis tutvustab tasakaalustatult meie metsa mitmekülgseid väärtusi. Ajakirja Eesti Mets artiklid kajastavad säästva metsanduse temaatikat käsitledes metsaga seotud ökoloogilisi, majanduslikke ja kultuurilisi aspekte. Ajakirja autorite hulgas on nii teadlasi kui praktikuid ning oma ala asjatundjaid. Eesti Mets on traditsiooniliselt vahendanud kõige uuemat ja mitmekesisemat metsanduse alast teavet, jagades teadmisi ning suunates lugejate hoiakuid ja käitumist.
Paketid - kuula ja loe nii nagu sinule meeldib!
2 nädalat tasuta
Elisa Raamat Audio
Audioraamatud
Pidevalt kasvav valik eestikeelseid audioraamatuid. Kuula nii telefonis kui tahvlis
Raamatud
Raamatukogus ligi 5000 raamatut igale maitsele
Ajakirjad
Valik ajakirju igale vanusele
13.99 €  kuus
Vali
2 nädalat tasuta
Elisa Raamat
Audioraamatud
Pidevalt kasvav valik eestikeelseid audioraamatuid. Kuula nii telefonis kui tahvlis
Raamatud
Raamatukogus ligi 5000 raamatut igale maitsele
Ajakirjad
Valik ajakirju igale vanusele
8.99 €  kuus
Vali
Enne lepingu sõlmimist tutvu kindlasti Elisa Raamatu teenuse tingimustega ja Elisa äppide kasutamise tingimustega
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!