Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Loe või kuula raamatuid liitudes Elisa Raamatu äpiga
Pea 4000 e-raamatut ja lai valik ajakirju. Uuele kliendile 2 nädalat tasuta, pärast 8.99 € kuus.
Suurim valik ajakirju ühe soodsa kuutasu eest alati kõikjal kaasas. Loe nii palju kui jaksad ja just siis, kui ise soovid.
Loe 2 nädalat tasuta
Kõik äpis saadaval ajakirjad
Vali teema:KõikMeelelahutusHobid
Naisteleht Meelelahutuslikud uudised ja artiklid moodsale naisele! Naistelehe veergudelt leiad ilusoovitused, testid, vihjed ja palju muud.
Eesti Ajalugu Eesti Ajalugu on ainuke Eesti ajaloole keskenduv ajakiri, mis tutvustab lugejale põnevaid sündmusi meie minevikust ning portreteerib siinses kultuuriloos olulist rolli mänginud inimesi.
Tiiu Tiiu kirjutab sõbralikus ja vahedas keeles teemadel, mis toovad argipäeva põnevust. Tiiul pole põhjust targutada ega õpetada, sest lugeja on isegi piisavalt tark ja kogenud. Tiiu lihtsalt aitab värskeimate uudistega kursis olla. Ta on kui noorem õde, kes hindab vanaemadelt päritud knihve ning kõrvutab neid edukalt kõige uuenduslikumate kulinaaria-, aia- või tervisetrendidega.
Kalale! Looduses Kalale! Looduses on Eesti sisukaim väljaanne loodushuvilisele lugejale. Ajakiri keskendub kalastus- ja matkateemadele, pakkudes lisaks praktilist nõu ja üldharivat lugemist loodusest.
Eesti Mets Eesti Mets on aastakümneid ilmunud loodusajakiri, mis tutvustab tasakaalustatult meie metsa mitmekülgseid väärtusi. Ajakirja Eesti Mets artiklid kajastavad säästva metsanduse temaatikat käsitledes metsaga seotud ökoloogilisi, majanduslikke ja kultuurilisi aspekte. Ajakirja autorite hulgas on nii teadlasi kui praktikuid ning oma ala asjatundjaid. Eesti Mets on traditsiooniliselt vahendanud kõige uuemat ja mitmekesisemat metsanduse alast teavet, jagades teadmisi ning suunates lugejate hoiakuid ja käitumist.
14 päeva tasuta

Elisa Raamat

8.99 € kuus

Pea 4000 e-raamatut ja parimad ajakirjad sinu tahvlis ja nutitelefonis. Suurim valik eestikeelset kirjandust ühe soodsa kuutasu eest. Pole vahet, kas oled Elisa, Telia, Tele2 või hoopis mõne välismaise operaatori klient. Lae äpp alla ja liitu teenusega! Vajadusel saad iga kell teenuse lõpetada.

Kasutan sooduskoodi

8.99 € kuus

Esmakordsel liitumisel esimesed kaks nädalat tasuta