Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Loe või kuula raamatuid liitudes Elisa Raamatu äpiga
Pea 4000 e-raamatut ja lai valik ajakirju. Uuele kliendile 2 nädalat tasuta, pärast 8.99 € kuus.
Suurim valik ajakirju ühe soodsa kuutasu eest alati kõikjal kaasas. Loe nii palju kui jaksad ja just siis, kui ise soovid.
Loe 2 nädalat tasuta
Kõik äpis saadaval ajakirjad
Vali teema:KõikTervisKoduMeelelahutusHobid
Kroonika Kroonika on Eesti mahukaim meelelahutusajakiri. Iganädalane ajakiri toob lugejateni kaadritaguse elu, telestaaride lood, glamuursed peod ja pulmad.
Naisteleht Meelelahutuslikud uudised ja artiklid moodsale naisele! Naistelehe veergudelt leiad ilusoovitused, testid, vihjed ja palju muud.
Pere ja Kodu Pere ja Kodu ajakiri pakub Sulle inspireerivaid lugusid, kuidas pereelu nauditavamaks ja teadlikumaks muuta. Ajakirjast leiad puudutavaid kogemuslugusid lapsevanemaks saamisest, elust koos lastega, tervisest, suhetest ja toidust. Kaasatud on pereterapeute, psühholooge, lastearste ja teisi spetsialiste.
Oma Maitse Oma Maitse on Eesti suurim ja pikima kogemusega toiduajakiri, mis on mõeldud kõigile, kes peavad lugu heast söögist, joogist ja lugemismõnust. Igas ajakirjas on vähemalt poolsada retsepti argipäevaks, keerulisemaid ideid nädalavahetusteks ja terviklikke menüülahendusi pidupäevadeks. Ajakiri inspireerib ja innustab toitu ise tegema.
Eesti Naine Eesti Naine on Eesti vanim ja suurim naisteajakiri, mis portreteerib ajastule märgilisi persoone ning kirjutab kõigest, mis naise elus on oluline, aidates samal ajal väärtustada naist ennast ja ka naisi meie ümber. Eesti Naine on teenäitaja ja julgustab naisi tegutsema, enese eest seisma ja pidevalt arenema ning ajaga kaasas liikuma.
Anne ja Stiil Anne & Stiil on ajakiri moodsale naisele, kes soovib seda kõike: nauditavat tööd, õnnelikku pereelu, stiilset kodu, aega veiniõhtute jaoks ja loomulikult ka superšikke kontsi, millel aeg-ajalt muljet avaldada!
Tervis Pluss Tervis Pluss inspireerib lugejaid tegema tervislikumaid valikuid ning näitab teed kaasaegses tervisemaailmas. Tervis Plussi lehekülgedelt leiab põnevad persoonilood, kaasahaaravad kolumnistid, mitmekülgsed psühholoogiateemad ning trenni- ja toitumisnipid.
Kodukiri Kodukiri on koduteemaline ajakiri, mis innustab oma lugejaid kodukaunistamisel loovusele, maitsekusele ja keskkonnasäästlikkusele. Kodukirja kandvad teemad on sisustus, remont, renoveerimine, aiandus, köök ja käsitöö. Ajakiri pakub lugejale nii inspireerivaid ideid kui ka praktilisi nõuandeid nende teostamiseks, samuti aitab sisustus- ja kodukaupade valikul.
Eesti Ajalugu Eesti Ajalugu on ainuke Eesti ajaloole keskenduv ajakiri, mis tutvustab lugejale põnevaid sündmusi meie minevikust ning portreteerib siinses kultuuriloos olulist rolli mänginud inimesi.
Nipiraamat Nipiraamat on kõige praktilisem ja mitmekülgsem naisteajakiri ja veebiportaal Eestis. Kaheteistkümne ilmumisaasta jooksul on Nipiraamat kujunenud lugeja usaldusväärseks teejuhiks säästliku tarbimise ning meisterdamise ja näputööõpetuste vallas.
Tiiu Tiiu kirjutab sõbralikus ja vahedas keeles teemadel, mis toovad argipäeva põnevust. Tiiul pole põhjust targutada ega õpetada, sest lugeja on isegi piisavalt tark ja kogenud. Tiiu lihtsalt aitab värskeimate uudistega kursis olla. Ta on kui noorem õde, kes hindab vanaemadelt päritud knihve ning kõrvutab neid edukalt kõige uuenduslikumate kulinaaria-, aia- või tervisetrendidega.
Kalale! Looduses Kalale! Looduses on Eesti sisukaim väljaanne loodushuvilisele lugejale. Ajakiri keskendub kalastus- ja matkateemadele, pakkudes lisaks praktilist nõu ja üldharivat lugemist loodusest.
Maakodu Maakodu on eelkõige praktiline ajakiri, pakkudes samal ajal ka rohkelt inspiratsiooni ja ideid unistuste elluviimiseks. Ajakirja kaante vahelt leiab remondi- ja sisustustrende, põnevaid ettevõtluse ja oma äri loomise lugusid, ise tegemise ja meisterdamise juhtnööre, maitsvaid retsepte, artikleid tehnikast lemmikloomade ja laste nurgani ning palju muud huvitavat. Eesti vaieldamatult parim aiarubriik, milles jagub väärtuslikku ekspertnõu ja praktilisi näpunäiteid nii professionaalne aiapidaja kui algaja aednik.
14 päeva tasuta

Elisa Raamat

8.99 € kuus

Pea 4000 e-raamatut ja parimad ajakirjad sinu tahvlis ja nutitelefonis. Suurim valik eestikeelset kirjandust ühe soodsa kuutasu eest. Pole vahet, kas oled Elisa, Telia, Tele2 või hoopis mõne välismaise operaatori klient. Lae äpp alla ja liitu teenusega! Vajadusel saad iga kell teenuse lõpetada.

Kasutan sooduskoodi

8.99 € kuus

Esmakordsel liitumisel esimesed kaks nädalat tasuta