Põhisisu algus

Elisa eesmärk on alati pakkuda teenuseid, mis oleks oma hinda väärt. Seetõttu pöörame suurt rõhku sellele, et kõik meie kliendid – nii uued - kui vanad sõbrad – leiaksid meilt nii sobivaima mobiiliteenuse kui soodsatel tingimustel tipptasemel nutitelefoni.

Mäletad, rääkisime sõpradest?

Sõbrakuud tähistab Elisa sõbralike hindadega. Kui ostad nüüd Samsungi nutitelefoni, anname sulle tasuta kaasa juhtmevabad kõrvaklapid. Ja seda nii sissemakseta kui kohe välja ostes.

Samsung Galaxy A5 (2017)

Samsung Galaxy A5 (2017)

Põimides eeskujulikult metalli ja klaasi, on see vee- ja tolmukindel 4G telefon varustatud ka suurepärase kaameraga ning teeb ilusaid pilte isegi hämaras.

Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Internetipaketi hind al. 5 €
Soodushind 288 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 12 €

Vaata lähemalt
Samsung Galaxy A5 (2017)
Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

Nutitelefon, mis algatas revolutsiooni kaotada ebavajalikud piirid. Kirgas ekraan, võimas sisu, mahukas mälu ja suurepärane kaamera loovadki tõelise teenäitaja.

Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Internetipaketi hind al. 10 €
Soodushind 588 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 24.50 €

Vaata lähemalt
Samsung Galaxy J5 (2017)

Samsung Galaxy J5 (2017)

Täismetallist korpuse ja sõrmejäljelugejaga elegantne kaaslane igasse argipäeva. 13 MP esi- ja tagakaameratega saad kvaliteetsed fotod nii endast kui ka sõpradest.

Sissemakse 0 €
Intress 0 €
Internetipaketi hind al. 5 €
Soodushind 198 €
Telefoni osamakse (24 kuud) 8.25 €

Vaata lähemalt
Samsung Galaxy J5

Samsung U Flex Bluetoothiga kõrvaklapid

Ühtlase Bluetooth-heliga Samsungi U Flex kõrvaklapid on mõeldud täiuslikult sobima ja vastu pidama karmides tingimustes, et hoida muusika katkematu kõikjal, kus sul neid vaja, olgu selleks treeningusaal, teekond tööle või tervisejooksurada.


Kõrvaklappide tavahind on 69.90 eurot.

  • Kaasa kingitus
  • 0 € sissemakse
  • 0 intress
  • Tasuta transport

Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega siin ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. Tutvu kampaania tingimustega siin.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!