Põhisisu algus
ELISA mobiilse interneti NETIVALVURI TEENUSE TINGIMUSED
 1. Elisa Netivalvur (edaspidi Teenus) on eraldi tellitav numbripõhine (st sim-kaardipõhine) lisateenus, millega klient saab Elisa mobiilse interneti võrgus hoiatusi juhul, kui tuvastatakse kahtlase veebilehe külastus. Teenus võimaldab ennetada Teenuse tellinud kliendi sattumist õngitsuste ohvriks (pahatahtlikud veebilehed, pahavara, andmepüük jm).
 2. Teenus töötab ainult Elisa mobiilse interneti võrgus.
 3. Teenus on mõeldud lisateenusena Elisa nutipakettidele ning mobiilne internet tahvlis ja arvutis pakettidele st Teenus sobitub lisateenuseks üksnes põhiteenustele, milles sisaldub Elisa mobiilne internet.
 4. Teenus töötab nii Eestis kui ka välismaal (eeldusel, et number püsib Elisa mobiilse interneti võrgus, st andmeside rändlus on lubatud).
 5. Ühele numbrile (st ühele sim-kaardile) on võimalik lisada üks Teenus.
 6. Teenus on kuutasuline.
 7. Teenuse kuutasu on 1,49 € ning see lisatakse igakuisele arvele. Hind sisaldab käibemaksu.
 8. Teenuse saab sulgeda igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas valides seal alajaotuse „Halda xxx" ja klõpsates nupul „Sulge teenus".
 9. Sulgedes Teenuse kalendrikuu kestel, sulgub Teenus kalendrikuu lõpus ning Teenuse kasutamise võimalus säilib kuni kalendrikuu lõpuni. Klient kohustub tasuma kogu kuutasu.
 10. Elisa arveldusperioodiks on kalendrikuu ja antud perioodil kasutatud Teenuste eest esitab Elisa Kliendile arve Kliendi poolt valitud arvelduskanalisse.
 11. Klient teadvustab, et Elisa ei vastuta võimalike tagajärgede eest, juhul kui klient otsustab hoiatusest hoolimata siiski veebilehekülge külastada. Lisaks ei vastuta Elisa selle eest, kui klient saab pahavara veebileheküljelt, mille osas klienti ei hoiatatud.
 12. Numbri liikumise korral teise sideoperaatori võrku, lõpeb Teenus põhiteenuse kasutamiseks sõlmitud liitumislepingu lõppemisel. Teenuse lõppemisel arvestatakse Tasu proportsionaalselt st vastavalt kasutatud päevade arvule.
 13. Põhiteenuspaketi vahetamise korral Teenus ei lõppe v.a juhul, kui põhiteenuspakett ei sisaldada Elisa mobiilset internetti. Teate võimalikust Teenuse lõppemisest saate põhiteenuspaketi vahetamisel.
 14. Teenuse kasutamisel töötleb Elisa veebilehekülastusi anonüümselt st veebilehekülastused ei ole konkreetse isikuga seostatavad.
 15. Elisal on õigus teenuse tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!