Põhisisu algus
Kehtib Kehtib
Nüüd on võimas 5G internetiga pakett saadaval ka tahvlis kasutamiseks. Sina saad selle kätte soodushinnaga – 23,99 € kuus. Boonusena anname sulle kaasa Samsung Galaxy tahvelarvuti.
Samsung Galaxy Tab A9 Plus 5G 64GB Vaata filme, surfa netis või tee tööd – Samsungi tahvelarvuti kirgas ekraan lubab sul nautida head pilti kasvõi päikesevalguse käes. Tahvli väärtus on 229 € ning sina saad selle 100% soodsamalt, kui võtad ka interneti. Vormista tellimus iseteeninduses – see võtab vaid paar minutit. Pakkumist vormistades sa ostukorvis soodushinda ei näe. Ära muretse – arvele ilmub see ikkagi. Vormista tellimus Tutvu kampaania tingimustega siin. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin.
Piiramatu kiirusega 5G nett kus iganes viibid Uues Tegija 5G mobiilses internetipaketis on piiramatult kiirust kui ka rohkelt mahtu – see viib tahvlis neti kasutamise täiesti uuele tasemele. Interneti maht Eestis ja Põhjamaades – 50 GB, Euroopa viibides – 25 GB Pea olematu viiteaeg – mängi veebis sujuvalt arvutimänge kasvõi rahvarohkes kohas Kiire filmide allalaadimine ja alati kvaliteetsed videokõned. Kuutasu kaheks aastaks 23,99 € (tavahind 26,99 € kuus) Lisaks saad 100% soodustusega Samsung Galaxy Tab A9 Plus 5G 64GB
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama