Põhisisu algus

Ole teistest samm ees: Sony uus lipulaev Elisast eeltellimiseks saadaval

20.05.2016

Elisast saavad kliendid Sony uue lipulaeva Sony Xperia X eeltellida juba sellest nädalast. Eelmüügist soetatud seadmega annab Elisa boonusena kaasa tasuta Harman-Kardon Onyx Studio juhtmevaba kõlari, mille väärtuseks on 149 eurot. 

Elisa tootejuht Ivo Popp tõstab uue Sony lipulaeva juures üles kiidusõnu väärivaid tehnilisi nüansse, milleks on kindlasti paranenud aku kestvus ja selle eluiga ning tark kaamera. 

„Tehnilistest parameetritest rääkides, pälvib kiidusõnu kindlasti uue lipulaeva puhul selle nutikas aku Smart Battery Management, tänu millele ei pea kasutaja telefoni laadimisvõimalusi enam tööpäeva keskel otsima. Sony Xperia X aku peab laadimata vastu kuni kaks päeva,“ tõstis Popp esile nutitelefoni aku kestvust. 

Märkimisväärne on Sony X puhul ka kaamera, mille pildistamise kvaliteet on saanud täiesti omaette taseme. Kaameral on nimelt senisest kiirem reageerimisaeg ja parem pildi teravustamine, mis omakorda tagab pildistamishuvilisele kvaliteetse tulemi ähmaste fotode asemel. Nutitelefoni põhikaamera on 23 megapiksline ja esikaamera suisa 13 megapikslise võimekusega.

Sony Xperia X-i saab klient eeltellida Elisa veebipoest alates 16. maist. Kätte saavad kliendid nutitelefoni ja kõlari enne teisi ehk alates 30. maist. 

Boonusena annab Elisa kõikidele nutitelefoni eeltellijatele tasuta kaasa Harman-Kardon Onyx Studio juhtmevaba kõlari, mille tavahind on 149€. Esindustesse jõuab nutitelefon müüki 1. juunil.

 

Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!