Põhisisu algus
Kampaania „Tule üle, naudi boonuseid“ tingimused

1. Kampaania (edaspidi Kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi Elisa).
2. Kampaania toimub vahemikus 10.08.2020 kuni 06.09.2020 (k.a) (edaspidi Kampaania periood). 
3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates tingimustes ja on kõigile osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
4. Kampaanias saavad osaleda vähemalt 18-aastased eraisikud, kes toovad oma mobiilinumbri (id) teise sideoperaatori võrgust Elisa võrku ja liituvad kampaania toimumise perioodil Elisa Ulme nutipaketiga (edaspidi Klient). 
5. Kampaania raames saab Klient Elisast seadme ostmisel 150 € soodustust (edaspidi Seadme Soodustus)*. 
6. Soodustust saab kasutada ainult järgmiste seadmete (va tarvikud) soetamisel (edaspidi Kampaania seadmed): 

  • nutitelefon
  • nutikell
  • kõlar
  • tahvel-või sülearvuti
  • televiisor
  • tõukeratas
  • tolmuimeja

ning Seadme soodustus rakendub üksnes 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel. Seadme soodustus jagatakse 24 kuu peale st Klient saab igakuisest osamaksest soodustust 6,25 eurot. 

7. Seadme soodustus rakendub liitumislepingu ja osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel ning kehtib ühe mobiiltelefoninumbri kohta.
8. Seadme soodustus kaotab kehtivuse vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele.
9. Kõik Kliendid, kes ostavad Elisast perioodil 17.08.20-06.09.20 uue nutitelefoni (edaspidi Kampaania fookustooted) ja aktiveerivad Kampaania fookustootele Elisa Nutikindlustuse, saavad Elisa Nutikindlustuse esimeseks kolmeks kuuks kuutasuta (edaspidi Nutikindlustuse soodustus).  NB! Kampaania fookustoodete mudelid avalikustatakse 17.08.20. Nutikindlustuse soodustus kehtib liitumiskuul ja sellele järgneval kahel kalendrikuul. Näiteks liitudes Elisa Nutikindlustusega augustis, kehtib soodustus augustis, septembris ning oktoobris. Nutikindlustuse soodustuse lõppedes rakendub lepingujärgne kuutasu. Elisa Nutikindlustuse lepingut on Kliendil võimalik igal ajal lõpetada ilma tasudeta Elisa iseteeninduses, valides rubriigist „Teenused ja seadmed“ kliendiülesed teenused.
10. Nutikindlustuse soodustus lõppeb Nutikindluste lepingu lõppemisel, osamaksetega vara müügilepingu lõppemisel taganemise korral või Kliendi poolt osamaksetega vara müügilepingu rikkumise tõttu.
11. Kõik kliendid, kes ostavad Elisast perioodil 17.08.20-06.09.20  Kampaania fookustoote saavad kingituseks SBS Bluetooth kõlari Music Hero (edaspidi Kingitus).
12. Kampaania raames pakutavate Kingituste arv on piiratud. Kingitusi jagatakse kuni kaupa jätkub.
13. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kliente Elisa kodulehe vahendusel.
14. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetele, mis on leitavad siit: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse.
* Alla 150 € maksvate seadmete puhul hinnavahet ei kompenseerita.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!