Põhisisu algus
Tule üle ja võida Airpods’id

Tarbijamängu tingimused

 1. Tarbijamängu korraldaja on Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi Elisa).
 2. Tarbijamäng toimub vahemikus 17.04.2020 kuni 31.05.2020 (k.a).
 3. Tarbijamängu läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates tingimustes ja on kõigile osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 4. Tarbijamängus saavad osaleda üksnes eraisikutest uued kliendid (edaspidi Klient), kes jätavad “Liitu Elisaga” lehel oma kontaktandmed, avaldades soovi tuua oma mobiilinumber(id) Elisa võrku teise teenusoperaatori (Telia, Diil, Tele2) võrgust.
 5. Tarbijamängu raames loositakse välja Apple AirPods 2, väärtuses 179,90 €.
 6. Tarbijamängu loosimine toimub 11. juuni 2020 ning loosimine toimub Sõpruse pst. 145 elektroonilisel viisil, juhuslikkuse tagab juhunumbri generaator.
 7. Võitjaga võetakse ühendust Elisa poolt kontaktnumbri vahendusel.
 8. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi Elisa ei kompenseeri.
 9. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.
 10. Kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 3 tööpäeva jooksul alates loosimisest, on Elisal õigus loosida välja uus võitja.
 11. Elisal on õigus tarbijamängu reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest osalejaid Elisa kodulehe vahendusel. Pretensioonide esitamiseks palun saada kiri aadressile info@elisa.ee. Tarbijamängus osalejal on õigus esitada pretensioon 1 kalendrikuu jooksul alates loosimisest. Hiljem esitatud pretensioonid jäetakse tähelepanuta. Pretensioonide lahendamisel lähtutakse Elisa Eesti AS üldtingimustes toodud pretensioonide lahendamise korrast, mille kohaselt vastatakse pretensioonile 15 päeva jooksul.
 12. Elisa töötleb Tarbijamängus osalejate andmeid vastavalt Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetele, mis on leitavad siit: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse. Elisa säilitab Tarbijamängu raames saadud isikuandmed kalendrikuu alates loosimisest.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama