Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
Kampaania "Samsungi seadmed koos soodsa kasutusrendiga" tingimused
 1. Kampaania "Samsungi seadmed koos soodsa kasutusrendiga" (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 09.09.2020 kuni 30.10.2020 (k.a) või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil toote Samsung Galaxy Note 20 8+256GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 12+256GB, Samsung Galaxy Tab S7 6+128GB, Samsung Galaxy Tab S7+ 8+128GB, Samsung Galaxy Xcover 4s EE, Samasung Galaxy Xcover Pro, Samsung Galaxy S10e EE, Samsung Galaxy S20 EE, Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Galaxy A41, Samsung Galaxy A51
 5. Kampaaniatoodete kampaaniahinnad kehtivad ka ilma kampaaniateenuste seadme kasuturent ning nutikindlustuse liitumiseta.
 6. Eelmainitud kampaania perioodil võimaldame kampaaniatoodete soetamisel võtta kampaaniatoodetele seadme kasutusrendi teenuse intressimääraga 9%, sissemakse 0, lepingutasu 0
  1. Kampaaniapakkumise intressimäär 9% fikseeritakse kampaaniaseadmetele kogu rendiperioodiks
  2. Intressimäär 9% kehtib ainult ülal nimetatud kampaaniatoodetele
  3. Kampaaniaperioodil kehtivad teenuse tingimused
 7. Kampaaniatoodete soetamisel võimaldame nutikindlustuse teenuse võtmisel 100% soodustust 2 esimesest kuutasust (kindlustuse avamise jooksev ning järgnev kuu)
  1. Nutikindlustuse lepingule ei kehtestata tähtajalist kohustust
  2. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Elisa Eesti AS. Tutvu Elisa Nutikindlustuse teabedokumendi ja tingimustega THELISA 20201 ning Kindlustuse üldtingimustega TG-20181
 8. Kampaaniatoodete Samsung Galaxy Note 20 8+256GB ning Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 12+256GB soetamisel võimaldame kasutusrendi teenusele 100% soodustustust 2 esimest kuutasust (teenuse avamise jooksev ning järgnev kuu)
 9. Kampaaniatoodete , Samsung Galaxy Tab S7 6+128GB, Samsung Galaxy Tab S7+ 8+128GB kingime kaasa klaviatuuriga kaitsekaaned SAMSUNG BOOK COVER KEYBOARD GALAXY TAB S7 BLACK
 10. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
 11. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 12. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.