Põhisisu algus
„Liitu koduteenustega ja saad tõukeratta, teleri või tahvli 0 euroga!“ pakkumise tingimused
 1. Kampaania korraldajad on Elisa Teleteenused AS registrikoodiga 10069659 ja Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi koos nimetatud Elisa).
 2. Kampaania toimub ajavahemikus 08.08.2022-31.08.2022 (k.a) või kuni kaupa jätkub.
 3. Elisa on kehtestanud kampaania läbiviimise korra käesolevate reeglitega ja kampaania reklaammaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias saavad osaleda eraisikud, kes on vähemalt 22-aastased, kelle teenuse tarbimise aadressil ja kelle nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud Elisa TV-teenuse ja/või Elisa internetiteenuse lepingut.
 5. Kampaanias osaleb eraisik (edaspidi Klient), kes sõlmib liitumislepingu:

  a) „Suur pakett“ ja üks järgmistest internetipakettidest: „Internet S“ või „Internet M“ või “Internet L” või “Internet XL” või „Internet XXL“ (edaspidi Teenuspaketid) kasutamiseks ning ostab teenuste tarbimiseks vajalikud terminalseadmed (s.h digiboksi ja modem/ruuteri) osamaksetega.

  b) „Suur pakett“ ja üks järgmistest internetipakettidest: „Lihtne koduinternet“ või „Lihtne koduinternet 5G“ või „Praktiline koduinternet“ või „Praktiline koduinternet 5G“ või „Võimas koduinternet 5G“ või „Helikiirusel koduinternet 5G“ või “Piiramatu koduinternet” (edaspidi Teenuspaketid) kasutamiseks ning ostab teenuste tarbimiseks vajalikud terminalseadmed (s.h digiboksi ja modem/ruuteri) osamaksetega.

 6. Kampaanias osalejad saavad valida ühe järgnevast:

  a) Xiaomi Mi Electric Scooter 3 (edaspidi Seade) sissemaksega 0 € ja Seadme osamaksetest soodustust 11,64 € kuus (edaspidi Soodustus) maksimaalselt 36 kuu vältel (edaspidi Soodusperiood). Kampaania kehtib 36-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.

  b) SAMSUNG GALAXY TAB A8 32GB LTE (edaspidi Seade) sissemaksega 0 € ja Seadme osamaksetest soodustust 6,36 € kuus (edaspidi Soodustus) maksimaalselt 36 kuu vältel (edaspidi Soodusperiood). Kampaania kehtib 36-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.

  c) Philips 43PUS7906/12 (edaspidi Seade) sissemaksega 0 € ja Seadme osamaksetest soodustust 10,25 € kuus (edaspidi Soodustus) maksimaalselt 36 kuu vältel (edaspidi Soodusperiood). Kampaania kehtib 36-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.

 7. Soodustus kaotab kehtivuse:

  a) kui kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi);

  b) kui kampaanias osaleja Soodusperioodi vältel ütleb korraliselt üles vähemalt ühe punktis 5 nimetatud Teenuspaketi kasutamiseks sõlmitud Liitumislepingu, vahetab vähemalt ühe punktis 5 nimetatud Teenuspaketi teise teenuspaketi vastu, peatab vähemalt ühe punktis 5 nimetatud Teenuspaketi kasutamise või Klient rikub Liitumislepingut;

  c) kui Klient lõpetab ennetähtaegselt osamaksetega vara müügilepingu.

 8. TV ja interneti täiendavate lisateenuste tellimine ei mõjuta Soodustuse suurust ega kehtivust.
 9. Liitumislepingu(te) lõpetamine ei muuda osamaksetega vara müügilepingu kehtivust.
 10. Pakkumist ei saa kombineerida koos teiste Elisa koduteenuste liitumispakkumistega.
 11. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on Elisa Kodulehel.
 12. Võimalike mitmeti mõistmiste puhul kampaaniatingimuste eesti- ja võõrkeelsete tekstide vahel on prioriteetne eestikeelne tekst.
 13. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saab tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!