Põhisisu algus

Nutikindlustuse kampaania tingimused

  1. Elisa Eesti AS korraldab kampaania "Nutikindlustus" (edaspidi Kampaania).
  2. Kampaania toimub perioodil 26.11.2018 kuni 06.01.2019 (k.a) (edaspidi Kampaania periood).
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgmiseks kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes liituvad Kampaania perioodil Elisa Nutikindlustuse teenusega (edaspidi Kampaanias osalev Teenus).
  5. Kampaanias osaleja saab Kampaanias osaleva Teenusega liitudes kasutada Teenust ühe kalendrikuu tasuta (edaspidi Soodustus).
  6. Soodustus kehtib liitumiskuul ja sellele järgneval kalendrikuul. Näiteks liitudes teenusega detsembris, kehtib soodustus detsembris ja jaanuaris.
  7. Ühel liidesel saab olla üks Soodustus korraga.
  8. Soodustuse kehtivuse lõppemine ei lõpeta Nutikindlustuse liitumislepingut ning Kampaanias osalevale Teenusele rakendub hinnakirjajärgne tasu.
  9. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!