Põhisisu algus
Kampaania „KUULE! UUSI KLAPPE TAHAD?“ tingimused

1. Kampaania ”KUULE! UUSI KLAPPE TAHAD?” korraldaja on Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi Elisa).
2. Kampaania toimub ajavahemikus 03.08.2020 kuni 06.09.2020 (edaspidi Kampaania periood)
3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates tingimustes ja on kõigile osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
4. Kampaanias osalevad kõik vähemalt 18-aastased eraisikutest Elisa uued ja olemasolevad kliendid (edaspidi Klient), kes jätavad “Liitu Elisaga” lehele oma nime ja kontaktnumbri:
4.1 toovad oma mobiilinumbri (id) teise sideoperaatori võrgust Elisa võrku ja liituvad kampaania toimumise perioodil Elisa Ulme nutipaketiga või;
4.2 omavad Elisa Ulme nutipaketti või;
4.3 vahetavad enda olemasoleva paketi Elisa Ulme nutipaketti (edaspidi Kohustuslik teenuspakett) või;
4.4 liituvad kampaania toimumise perioodil Elisa Elamuse TV ja/või interneti teenusega.
5. Tarbijamängus osalejate vahel loositakse välja 4x „Apple Airpods Pro“, väärtuses 279 € (edaspidi Tarbijamäng).
6. Loosimised toimuvad alljärgnevatel kuupäevadel. Loosimised toimuvad Sõpruse pst. 145 elektroonilisel viisil, juhuslikkuse tagab juhunumbri generaator.
• 17.08.2020
• 24.08.2020
• 31.08.2020
• 07.09.2020 (NB! Mobiilinumber peab jõudma Elisa võrku hiljemalt 6.septembriks 2020).
7. Võitjaga võetakse ühendust Elisale esitatud mobiiltelefoninumbri vahendusel.
8. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi Elisa ei kompenseeri.
9. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.
10. Kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 3 tööpäeva jooksul alates loosimisest, on Elisal õigus loosida välja uus võitja.
11. Tarbijamängu osas pretensioonide esitamiseks palun saada kiri aadressile info@elisa.ee. Kampaaniamängus osalejal on õigus esitada pretensioon 1 kalendrikuu jooksul alates loosimisest. Hiljem esitatud pretensioonid jäetakse tähelepanuta. Pretensioonide lahendamisel lähtutakse Elisa Eesti AS üldtingimustes toodud pretensioonide lahendamise korrast, mille kohaselt vastatakse pretensioonile 15 päeva jooksul.
12. Elisal on õigus tarbijamängu reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
13. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse. Elisa säilitab Tarbijamängu raames saadud isikuandmed kalendrikuu alates loosimisest v.a juhul kui Tarbijamängus osalemine eeldab Elisaga liitumist. Sel juhul säilitab Elisa Tarbijamängus osaleja kui Elisa kliendi isikuandmeid niikaua, kui neid on vaja töötlemise eesmärgi saavutamiseks.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!