Põhisisu algus

Üle õhu koduinternet – Elisa Teleteenused AS

Tingimused

 1. Üle õhu koduinterneti paketid on numbripõhise kuutasuga paketid.
 2. Kuutasu arvestatakse paketiga liitumise või lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule. Kuu pikkuseks on arvestatud 30 päeva.
 3. Kuutasu kehtib ka ajavahemikul, mil kliendile teenuste osutamine on piiratud, st ta saab teenuseid kasutada ainult piiratud osas.
 4. Paketivahetuskuul hakkavad uue paketi hinnad ja kuutasu kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguskuupäevast.
 5. Erandjuhtudel võib arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste eest arveldamine kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 6. Kõikides üle õhu koduinterneti pakettides on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G ja 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku ja SIM-kaarti seade toetab.
 7. Kuutasu hõlmab üksnes eestisisest mobiilse internetiteenuse kasutust. Mobiilse interneti kasutamise kohta välismaal leiad lisainfot siit ning eritariifsete teenuste kohta siit.
 8. Üle õhu koduinterneti pakettides on andmete allalaadimise kiirused vastavalt paketile kuni 15 Mbit/s (Lihtne koduinternet), kuni 50 Mbit/s (Praktiline koduinternet) ja piiramatu (Piiramatu koduinternet).
 9. Üle õhu koduinterneti pakettides on andmete üleslaadimise kiirused vastavalt paketile kuni 3 Mbit/s (Lihtne koduinternet), kuni 20 Mbit/s (Praktiline koduinternet) ja piiramatu (Piiramatu koduinternet).
 10. Üle õhu koduinterneti pakettide keskmised kiirused on vastavalt paketile 0,5 Mbit/s kuni 50 Mbit/s. Lisainfot interneti kiiruste kohta näed siit.
 11. Üle õhu koduinterneti pakettide Lihtne koduinternet, Praktiline koduinternet ja Piiramatu koduinternet puhul mobiilse andmesidemaht piiratud ei ole.
 12. Üle õhu koduinterneti paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks. Kui vajad üle õhu interneti paketti suurte andmemahtude edastamiseks või vastuvõtmiseks, soovitame ilma andmemahu piiranguta ja kiirusepiiranguta Piiramatut koduinternetti.
 13. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritiseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
 14. Üle õhu koduinterneti paketid on mõeldud mobiilse andmeside kasutamiseks. Teiste teenuste kasutamine SIM-kaardiga pole lubatud.
 15. Üle õhu koduinterneti teenuspaketi kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud teenuspaketitingimustele ka Elisa Teleteenused AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin.
 16. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Teleteenused AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 17. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!