Põhisisu algus
Kampaania „Elisa jõulukampaania“ tingimused

1. Kampaania „Elisa jõulukampaania“ (edaspidi Kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa). Elisa Eesti registrikood (10178070).

2. Kampaania toimub vahemikus 11.11.2019 kuni 05.01.2020 (k.a).

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.

4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes:

4.1. liituvad Kampaania toimumise perioodil Elisa Muretu Äripakett nutipaketiga.

4.2. omavad Elisa Muretu Äripakett nutipaketti.

4.3. vahetavad enda olemasoleva paketi kõrgemasse Elisa Muretu Äripakett nutipaketti. Näiteks vahetab kampaanias osaleja Elisa Muretu Äripakett S nutipaketi Elisa Muretu Äripakett M paketi vastu.

4.4. ostavad Elisast kampaania toimumise perioodil ükskõik millise Elisa tootevalikus oleva seadme

5. Peale kampaania perioodi on võimalik paketti vahetada Elisa paketti, mille nimekirja leiad siit (v.a tähtajalise lepingu korral).

6. Kõikidele paketivahetustele, mis teostatakse, kehtib hinnakirjas määratud paketivahetustasu (hinnakiri on leitav siit ).

7. Kampaania raames loositakse välja 2000 € kinkekaarti Elisa poolt. Reisikorraldaja on Reisiparadiis (AS Kragen). Summa, mis ületab kinkekaardi maksimaalset väärtust tuleb võitjal endal kanda.Võitja on nõus, et tema andmed edastatakse Reisiparadiisile (AS Kragen).

8. Kampaania loosimine toimub 6.01.2020. Võitjaga võetakse ühendust Elisa poolt.

9. Võitjal on aega reisi välja valimiseks kuni 30.06.2020. Kinkekaardi saab vormistada vaid selle võitja.

10. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi Elisa ei kompenseeri.

11. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu.

12. Kui võitjaga ei ole võimalik ühendust saada 10 tööpäeva jooksul alates loosimisest, on Elisal õigus loosida välja uus võitja.

13. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel. Pretensioonide esitamiseks palun võta ühendust Elisa klienditoega telefonil 6 600 600 või saada kiri aadressile info@elisa.ee. Pretensioonid lahendatakse hiljemalt 1 nädala jooksul. Loosimine toimub Sõpruse pst. 145 elektroonilisel viisil, juhuslikkuse tagab juhunumbri generaator.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!