Põhisisu algus

"Kaugtöö superkomplekt" KAMPAANIA TINGIMUSED

 1. Kampaania "Kaugtöö superkomplekt" (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania kestab kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes soetavad Elisast Kampaania toimumise perioodil:
  • Samsung Galaxy S9 64GB, Samsung Galaxy S9+ 64GB või Samsung Galaxy S9+ 256GB koos nutitelefoni koos mobiilset internetiteenust sisaldava äripaketi hinnaga 12 € (KM-ga) või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 10,74 € (KM-ga)
 5. Kampaanias osalejad saavad seadme ostuga tasuta kaasa kingituseks:
  • Dokkimisjaama Samsung Dex Pad 2018
  • Ximo juhtmevaba klaviatuuri ja hiire
  • Kolmeks kuuks tasuta Elisa Office 365 Pilvekontori
 6. Kampaania pakkumine kehtib 24-kuulise soodushinnaga vara müügilepingu või tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline Liitumisleping.
 8. Kui kampaanias osaleja lõpetab liitumislepingu osamaksete tasumise perioodi vältel, tuleb tal tasuda osamaksetega vara müügilepingu tingimuste alusel käsitlustasu ja kõik tasumata osamaksed.
 9. Soodustust ei pakuta või soodustus kaotab kehtivuse juhul, kui
  • kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning muid Elisa kehtestatud (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade) tingimusi;
  • lõppeb kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumisleping, mis on soodustusega seotud, kampaanias osaleja vahetab paketti, lõpetab liidesed, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
  • kampaanias osaleja finantsseisund või finantskäitumine ei vasta Elisa krediidinõuetele.
 10. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!