Põhisisu algus
KAMPAANIA „NUTIKINDLUSTUSE PIKENDAMISEL NETIVALVUR 2 KUUKS TASUTA“ TINGIMUSED
 1. Elisa Eesti AS (edaspidi nimetatud kui Elisa) korraldab kampaania nimetusega "NUTIKINDLUSTUSE PIKENDAMISEL NETIVALVUR 2 KUUKS TASUTA" (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania toimub perioodil 1.11.2022 kuni 31.12.2022 (k.a) (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 4. Kampaanias saavad osaleda kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes pikendavad Kampaania perioodil Elisa Nutikindlustuse lepingut (edaspidi Kampaanias osalev teenus).
 5. Kampaanias osaleja saab Kampaanias osalevat teenust pikendades kasutada Elisa Netivalvuri teenust 2 kuud tasuta (edaspidi Soodustus).
 6. Soodustus kehtib pikendamiskuul ja sellele järgneval kahel kalendrikuul. Näiteks pikendades Kampaanias osalevat teenust septembri keskel, kehtib Soodustus kuni septembri lõpuni ja terve oktoobri ning novembri.
 7. Ühel Kampaanias osalejal saab olla Soodustus ühel telefoninumbril korraga.
 8. Kampaanias osaleja saab Kampaania pakkumist kasutada üksnes siis, kui Kampaanias osaleja kasutab Elisa mobiilsideteenust ja tal on kehtiv Elisa Nutikindlustuse leping.
 9. Soodustuse lõppemine või Kampaanias osaleva teenuse lõpetamine Netivalvuri teenust ei lõpeta, vaid sellele rakendub hinnakirjajärgne tasu 1,49€ kuus.
 10. Elisa Nutikindlustuse lepingu lõpetamisel on kliendil võimalus Elisa Netivalvuri teenuste kasutamist jätkata hinnakirjajärgsetel tingimustel või lõpetada leping Elisa iseteeninduses.
 11. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 12. Elisal on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 13. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse

Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste korral on Kliendil võimalik pöörduda kliendi infotelefonile

6 600 600 või lähimasse Elisa esindusse.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!