Põhisisu algus
KAMPAANIA“ PÕNNIRADAR 3 KUUD TASUTA“ TINGIMUSED
 1. Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi koos nimetatud Elisa) korraldab ajavahemikul 07.07-30.09.2022 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega „Põnniradar 3 kuud tasuta“ (edaspidi Kampaania).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
 3. Pakkumises saavad osaleda ja pakkumine kehtib üksnes eraisikust klientidele (edaspidi Klient), kes on vähemalt 18-aastased ja kelle nimel ei ole viimase 3 kuu jooksul olnud Põnniradari teenuse lepingut.
 4. Kampaanias osaleja, kes sõlmib liitumislepingu „Põnniradar“ (edaspidi Teenuspakett) kasutamiseks, saab Teenuspaketi 3 kuud (st liitumiskuu + 3 kuud) soodustusega -100% hinnakirjajärgsest hinnast (edaspidi nimetatud Soodustus).
 5. Soodustus kehtib 3 kuud (st liitumiskuu + 3 kuud, edaspidi Soodusperiood) ning Soodusperioodi lõppemisel jätkub Teenuspaketi kasutamine hinnakirjajärgse kuutasu alusel.
 6. Liitumislepingu lõpetamine ei muuda osamaksetega vara müügilepingu kehtivust.
 7. Teenuspakettide kohta kehtivad detailsed teenustingimused on leitavad Elisa Kodulehelt.
 8. Klient loetakse Kampaania pakkumisega nõustunuks juhul, kui Klient on allkirjastanud Liitumislepingu.
 9. Kõik Kampaania pakkumises kajastuvad hinnad sisaldavad käibemaksu.
 10. Elisal on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
 11. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!