Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Ümbermaailmareis, hotellielu ja Tasmaania legendid: Elisa Raamatusse on taas lisandunud põnevaid teoseid

22.05.2021

Ümbermaailmareis, hotellielu ja Tasmaania legendid: Elisa Raamatusse on taas lisandunud põnevaid teoseid

Kas oled nädalavahetuseks raamatu juba välja valinud?

Kui mitte, siis Elisa Raamatu uute raamatute hulgast võid kindlasti leida endale sobiva. Valiku lihtsustamiseks valisime kolm tükki neist välja: üks võimaldab mõtteis käia läbi kõik maailma nurgatagused, teine vaatleb glamuurse hotelliäri pahupoolt ning kolmas kergitab saladuseloori Tasmaania tühermaal aset leidnud hirmsalt sündmuselt. 

Silvia Pärmann “Kusagil maailma lõpus”

Rohkete fotodega illustreeritud reisiraamat täidab hästi tühimikku, mille on jätnud reisi- ja liikumispiirangud. Nüüd on lugejal harukordne võimalus süüa Myanmaris papaiamoosiga pannkooke, teha tiir Hiina kõrvakujulisel järvel ja külastada tervet hulka paiku, mille kaardilt leidmine on paras väljakutse, kuid kus vanad traditsioonid on veel elus. Nendes lugudes on kuhjaga huumorit, veel rohkem aga kirjeldamatut vabaduse tunnet.

Åsa Hellberg “Flanagansi naised”

Paljukiidetud Flanagansi naiste sarjast on ilmunud teine, iseseisev osa. Sõbrannad Elinor ja Emma on ohverdanud kõik, et hotell Flanagans oleks heal järjel, kuid seni hoolikalt süü- ja häbitunde alla maetud saladused ähvardavad päevavalgele ilmuda. Kas hotell jääb ellu, kui tõde selle omanike kohta ilmsiks tuleb? Samal ajal, kui kaheksakümnendad aastad haripunkti jõuavad, saavad intriigid Londoni ühes luksuslikumas hotellis uue hoo sisse.

Kyle Perry “Järsakud”

Kui teismeliste tüdrukute punt koolimatkal Tasmaania tühermaale kadunuks jääb, satuvad Limestone Creeki elanikud ärevusse. Kolmkümmend aastat tagasi kadus sel ohtlikul mägismaal viis tüdrukut, ja legend Näljasest Mehest kummitab kohalikke veel tänagi. Kui leitakse surnukeha, hakkavad kahtlused kulutulena levima. Ükski neist ei selgita, miks tüdruk, nagu ka kõik ohvrid minevikust, leiti paljajalu, korralikult seotud paeltega kingad natuke maad eemal.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.