Põhisisu algus

Ümbermaailmareis, hotellielu ja Tasmaania legendid: Elisa Raamatusse on taas lisandunud põnevaid teoseid

22.05.2021

Kas oled nädalavahetuseks raamatu juba välja valinud?

Kui mitte, siis Elisa Raamatu uute raamatute hulgast võid kindlasti leida endale sobiva. Valiku lihtsustamiseks valisime kolm tükki neist välja: üks võimaldab mõtteis käia läbi kõik maailma nurgatagused, teine vaatleb glamuurse hotelliäri pahupoolt ning kolmas kergitab saladuseloori Tasmaania tühermaal aset leidnud hirmsalt sündmuselt. 

Silvia Pärmann “Kusagil maailma lõpus”

Rohkete fotodega illustreeritud reisiraamat täidab hästi tühimikku, mille on jätnud reisi- ja liikumispiirangud. Nüüd on lugejal harukordne võimalus süüa Myanmaris papaiamoosiga pannkooke, teha tiir Hiina kõrvakujulisel järvel ja külastada tervet hulka paiku, mille kaardilt leidmine on paras väljakutse, kuid kus vanad traditsioonid on veel elus. Nendes lugudes on kuhjaga huumorit, veel rohkem aga kirjeldamatut vabaduse tunnet.

Åsa Hellberg “Flanagansi naised”

Paljukiidetud Flanagansi naiste sarjast on ilmunud teine, iseseisev osa. Sõbrannad Elinor ja Emma on ohverdanud kõik, et hotell Flanagans oleks heal järjel, kuid seni hoolikalt süü- ja häbitunde alla maetud saladused ähvardavad päevavalgele ilmuda. Kas hotell jääb ellu, kui tõde selle omanike kohta ilmsiks tuleb? Samal ajal, kui kaheksakümnendad aastad haripunkti jõuavad, saavad intriigid Londoni ühes luksuslikumas hotellis uue hoo sisse.

Kyle Perry “Järsakud”

Kui teismeliste tüdrukute punt koolimatkal Tasmaania tühermaale kadunuks jääb, satuvad Limestone Creeki elanikud ärevusse. Kolmkümmend aastat tagasi kadus sel ohtlikul mägismaal viis tüdrukut, ja legend Näljasest Mehest kummitab kohalikke veel tänagi. Kui leitakse surnukeha, hakkavad kahtlused kulutulena levima. Ükski neist ei selgita, miks tüdruk, nagu ka kõik ohvrid minevikust, leiti paljajalu, korralikult seotud paeltega kingad natuke maad eemal.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/umbermaailmareis-hotellielu-ja-tasmaan…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!