Põhisisu algus

Tahaksid mõelda ja tegutseda nagu Väike prints? Nüüd on sinu jaoks valminud raamat

22.11.2021

Kui võtta ette üks keskmise suurusega seltskond inimesi, võib kihla vedada, et vähemalt ühe lemmikraamat on “Väike prints”. Juba mitmetele põlvkondadele südamelähedaseks saanud raamatul on see salapärane miski, mis pakub mõtteainet olenemata vanusest.

Antoine de Saint-Exupéry inspireeriv teos pakub ainulaadset lähenemist lapsepõlvele. Aga kuidas saab väike prints meid aidata meie sageli keerulises täiskasvanueas? 

Pole tarvis rabeleda lihtsalt selleks, et teistele muljet avaldada. On paratamatu, et esineb valestimõistmist. Võta aega elamiseks ja armastamiseks ja jää alandlikuks. Tõelist vabadust pakub see, kui leiad oma sisemise lapse ja võtad teda ka kuulda.

Selle ajatu kangelase põhimõtteid järgides on võimalik lõpuks ometi pääseda täiskasvanute igava maailma piirangutest. “Mõelda ja tegutseda nagu Väike prints” koos “Väikese printsi” originaalillustratsioonidega on vaid abivahend, millega muuta oma elu rahulikumaks, mõtestatumaks ja kehtestada end sellisena, nagu oled. 

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/tahaksid-moelda-ja-tegutseda-nagu-vaik…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!