Põhisisu algus

Sõprus, mis käib läbi tule ja vee: südamlik raamat, mille põhjal on valminud ka Netflixi sari

16.09.2021

1974. aasta suvi. Kate Mularkey on leppinud oma kohaga kaheksanda klassi populaarsusredeli kõige alumisel pulgal. Siis aga kolib tema vastasmajja pealtnäha perfektse eluga Tully Hart, kes Kate’i suureks hämminguks teda endale sõbraks tahab. Elu paistab minevat ülesmäge.

Ja hoolimata sellest, et tüdrukud peaaegu üksteise vastandid, tõotavad nad teineteisele, et jäävad alati sõpradeks. Tänu sellele tõotusele saavad neist aasakümneteks parimad sõbrad, kes on üksteisele toeks ning kelle sõprus peab vastu kõigile katsumustele.

Naiste elud arenevad täiesti erinevates suundades. Tully võtab suuna tähtede poole ning otsib õnne edukast karjäärist televisioonis, samal ajal kui Kate’i soov on armuda, saada lapsed ning elada tavalist elu. Ometi usuvad naised, et suudavad koos kõigega toime tulla – kuni üks reeturlik tegu nad lahku viib ning nende sõpruse proovile paneb. 

“Jaanimardika tee” on lugu lubadustest, saladustest ja reetmistest. See on lugu perekonna tähtsusest ja rasketest valikutest. Ja loomulikult on see lugu sellest ühest, kõige tähtsamast inimesest, kel on võim teha sulle kõige rohkem haiget, aga ka võim kõik haavad parandada. 

Kristin Hannah on avaldanud enam kui 20 menukat romaani, võitnud mitmeid auhindu ja tema romaane on tõlgitud enam kui 40 keelde. „Jaanimardika tee“ põhjal on valminud samanimeline Netflixi sari.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/soprus-mis-kaib-labi-tule-ja-vee-sudam…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!