Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Pime selgeltnägija Vanga – kes ta oli ja mida uskus?

23.04.2022

Pime selgeltnägija Vanga – kes ta oli ja mida uskus?

Kas tead, kes on see pime pime selgeltnägija, kelle ettekuulutusi loevad huviga nii kroonitud pead kui ka kümned miljonid lihtsurelikud? Mida ta ennustas ja millesse ise uskus? Ning miks arvas, et saatust ei ole võimalik muuta?

Bulgaaria maailmakuulsa teadmanaise Vangelia Pandeva Dimitrova ehk Vanga fenomeni võib suhtuda mitmeti, kuid suurte katastroofide järel pöördutakse ikka ja jälle uurima, mida Vanga on ette kuulutanud.

Kaugeltki mitte kõik Vanga isikuga seotud mõistatused ei ole laialt tuntud. Selles raamatus on põnev käsitlus legendaarse prohveti religioosse maailmavaate kohta, milles on leitud suuri kokkulangevusi India joogide filosoofiaga. Ühe esoteerilise õpetuse, agni jooga, nimetas Vanga Tulepiibliks ja nägi just selles vaimses õpetuses maailma päästvat ideed.

Raamatust “VANGA. Tulepiibel” saab muu hulgas teada, miks arvas Vanga, et saatust ei ole võimalik muuta, mida ta rääkis nähtamatust maailmast ja taaskehastumisest, kohtumistest tulnukatega, kolmanda maailmasõja võimalikkusest, maailma tulevikust.

Kirjas on ka lihtsad nõuanded, kuidas hoida tervist, õigesti toituda ja mõelda ning mida on õnnelik olemiseks vaja.

Allikas
Diktor raamatud
Seotud märksõnad