Põhisisu algus

Pime selgeltnägija Vanga – kes ta oli ja mida uskus?

23.04.2022

Kas tead, kes on see pime pime selgeltnägija, kelle ettekuulutusi loevad huviga nii kroonitud pead kui ka kümned miljonid lihtsurelikud? Mida ta ennustas ja millesse ise uskus? Ning miks arvas, et saatust ei ole võimalik muuta?

Bulgaaria maailmakuulsa teadmanaise Vangelia Pandeva Dimitrova ehk Vanga fenomeni võib suhtuda mitmeti, kuid suurte katastroofide järel pöördutakse ikka ja jälle uurima, mida Vanga on ette kuulutanud.

Kaugeltki mitte kõik Vanga isikuga seotud mõistatused ei ole laialt tuntud. Selles raamatus on põnev käsitlus legendaarse prohveti religioosse maailmavaate kohta, milles on leitud suuri kokkulangevusi India joogide filosoofiaga. Ühe esoteerilise õpetuse, agni jooga, nimetas Vanga Tulepiibliks ja nägi just selles vaimses õpetuses maailma päästvat ideed.

Raamatust “VANGA. Tulepiibel” saab muu hulgas teada, miks arvas Vanga, et saatust ei ole võimalik muuta, mida ta rääkis nähtamatust maailmast ja taaskehastumisest, kohtumistest tulnukatega, kolmanda maailmasõja võimalikkusest, maailma tulevikust.

Kirjas on ka lihtsad nõuanded, kuidas hoida tervist, õigesti toituda ja mõelda ning mida on õnnelik olemiseks vaja.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/pime-selgeltnagija-vanga-kes-ta-oli-ja…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!