Põhisisu algus

Kiirusta: need 3 erilinastuse filmi on Elisas saadaval lühikest aega

06.04.2021

Elisa pakub vaatamiseks eksklusiivset sisu ehk filme, mis on nii ahjusoojad, et pole veel kinolinale jõudnud. Erilinastuste vaatamisega tasub kiirustada, sest need on Elisas vaatamiseks saadaval kõigest kuu aega.

Tom ja Jerry

Legendaarsed multikategelased kass Tom ja hiir Jerry on pandud filmi sisse ning viidud seiklema suurde New Yorki. Jerry satub linna ühte nooblimasse hotelli suurte pulmapidustuste eel ning temast vabanemiseks on pulmakorraldaja endale appi kutsunud Tomi.

Muidugi tähendab see tagaajamisi ja mürglit, mis ähvardab terve hotelli maatasa teha ning paneb ohtu ka pulmakorraldaja enda ameti. Kuid peagi selgub, et see ei pruugi olla nende suurim probleem, sest üks hotelli töötaja sepitseb plaani nende kõigi kolme vastu.

Väikesed asjad

Kerni maakonna abišerif saadetakse Los Angelesse asitõendeid koguma, kuid õige pea selgub, et lihtsa ülesande täitmise asemel kaasatakse ta hoopis mõrvamüsteeriumi lahendamisse.

Kohaliku jaoskonna seersandile avaldavad mehe oskused ja vaist piisavalt muljet ning ta otsustab ta mitteametlikult juurdluse juurde appi võtta.

Sündmuste käigus tuleb aga abišerifi minevikust välja süngeid saladusi, mida seersant oodata ei osanud.

Õigluse liiga

Zack Snyderi uuslavastus toob kokku rea superkangelasi, kes ühiselt kurjusest võitu peavad saama. Bruce Wayne astub liitu Diana Prince’iga, et takistada planeeti katastroofist.

Appi võetakse Aquaman, Cyborg ja The Flash. Ülesanne ei kujune aga lihtsaks, sest lisaks maailma päästmisele peavad kõik superkangelased vastu seisma ka deemonitele oma minevikust.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/blogi/elisa-blogi/kiirusta-need-3-erilinastuse-filmi-…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!