Põhisisu algus

Kas vastamata küsimused saavad lõpuks vastused? Aeg kohtuda menusarja kadunud õega

25.12.2021

Lucinda Riley on kirja pannud rahvusvaheliseks menukiks saanud raamatusarja “Seitse õde”. Elisa raamatusse on nüüd jõudnud kauaoodatud ja hiljuti eesti keeles ilmunud seitsmes ramaat “Kadunud õde”.

Sari räägib kuuest D’Aplièse’i õest, kes kõik on oma tõelise päritolu otsingul läbi teinud uskumatu rännaku, aga üks küsimus on siiski vastuseta jäänud: kes ja kus on nende seitsmes õde? Noortel naistel on selle kohta üksainus vihje: tähekujulise smaragdsõrmuse pilt.

Kadunud õe leidmiseks ette võetud reisil seiklevad nad üle kogu maakera – Uus-Meremaalt Kanadasse, Inglismaalt Prantsusmaale ja Iirimaale –, ühinedes missioonil, mille eesmärk on lõpuks ometi perekond kokku tuua.

Seda tehes toovad nad pikkamööda päevavalgele armastuse, jõu ja ohverduse loo, mis sai alguse ligi sada aastat tagasi, kui sama vaprad naised riskisid kõigega, et muuta maailma enda ümber.

Teose kohta on suve hakul meie hulgast lahkunud kirjanik vihjanud, et sellest leiab vastused nii mõnelegi eelmises kuues osas õhku kerkinud küsimusele. Kas see on nõnda või tekib küsimusi hoopis rohkem, saad teada, kui oled “Kadunud õe” läbi lugenud.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/kas-vastamata-kusimused-saavad-lopuks-…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!