Põhisisu algus

Inspireeriv lugemine: kolme tugeva ja vapra naise lood toovad lootust ka teistele

15.10.2021

Eesootavasse nädalavahetusse kvaliteetset lugemiselamust otsides on “Palmik” kindlasti väärt kaalumist. See on põnev raamat tugevatest naistest, kelle teele on elu pildunud suuri takistusi, kuid kes ei vannu alla ka kõige raskematel hetkedel ning kes oma sitkusega inspireerivad lugejaid üle maailma.

Smita, Giulia ja Sarah elavad eri maailmajagudes täiesti erinevat elu, kuid nad kõik peavad trotsima eelarvamusi, et võidelda selle eest, millesse nad usuvad.

Smita elab Indias ning kuulub puutumatute kasti. Oma ameti päris ta emalt – tema tööks on latriinide paljakäsi tühjendamine. Selle nimel, et tütar suudaks oma koledast saatusest põgeneda ja koolihariduse omandada, on Smita valmis kõik mängu panema.

Giulia töötab oma isa parukatöökojas, mis on ühtlasi Palermos viimane omasugune. Kui ta isa õnnetusse satub, avastab Giulia, et kogu nende pere on elanud teadmatuses ja nende saatus ripub juuksekarva otsas.

Sarah on Montrealis töötav mainekas advokaat. Karjääri nimel on Sarah ohverdanud kogu isikliku elu. Kõik läheb justkui ülesmäge, ent ootamatu vähidiagnoos paiskab kogu ta elu pahupidi.

„Palmik“ on Laetitia Colombani esikromaan, mis on saavutanud rahvusvahelist tähelepanu. Raamatus põimuvad kolme naise lood just nagu palmik ning lugeja saab kõigile kordamööda kaasa elada. Tegelaste lood pakuvad mõtteainet ka ajaks, mil raamat juba ammu läbi on loetud.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/inspireeriv-lugemine-kolme-tugeva-ja-v…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!