Põhisisu algus

Inspektor Wisting tegutseb taas: menuka krimisarja uues osas pääseb vabadusse ohtlik sarimõrvar

30.06.2021

Krimifännide jaoks on Norra kirjanik Jørn Lier Horst saanud vanaks tuttavaks, kes külla tulles alati head-paremat kaasa võtab. Horsti romaanid on alati kindla peale minek ning juba õige pea pärast uue kriminulli ilmumist võib selle leida populaarseimate seast. Nii ka seekord.

“Lahendamata juhtumite kvarteti” kolmas osa, mis kannab pea

lkirja “Kuritahtlikkus”, viib uurijate tähelepanu ühele vanale juhtumine. 

Svartskogi metsast leitakse noore neiu maised jäänused, mis on tapetud ja tükeldatud sarimõrvar Tom Kerri käekirja järgi. Kerr aga istub juba neljandat aastat kinni ning paistab, et kuriteo taga on Kerri abiline, kelle meedia on nimetanud Selleks Teiseks. 

Wistingu politseipiirkonnas valmistutakse operatsiooniks, kus Kerr peaks näitama, kuhu on maetud veel üks tema ohver. Wisting vastutab operatsiooni turvalisuse eest ja kohale on kutsutud ka tema tütar, kes täidab filmioperaatori rolli.

Miski läheb aga kohutavalt valesti ning Wistingule langeb vastutus sarimõrvari põgenemise ja mitme politseiniku haavatasaamise eest. Tom Kerr ja See Teine on jälle vabalt tegutsemas.

Allikas
Diktor raamatud
https://diktor.geenius.ee/rubriik/raamat/inspektor-wisting-tegutseb-taas-menuka…
Seotud märksõnad
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!